حالت تاریک
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403

فوتبالیست‌های نابینای یزدی به مسابقات کشوری اعزام شدند

فوتبالیست‌های نابینای یزدی به مسابقات کشوری اعزام شدند

فوتبالیست‌های نابینای یزدی با بدرقه مسئولان استانی به مسابقات کشوری اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری «یزد رسا» به نقل از روابط‌عمومی اداره ورزش و جوانان یزد، در این مراسم که با حضور حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، حسین دشتی رئیس هیئت نابینایان و کم‌بینایان استان یزد و جمعی از مسئولان استانی فوتبالیست‌های نابینا و کم‌بینای استان یزد به مسابقات کشوری اعزام شدند.

تیم فوتبال نابینایان استان برای دومین بار به مسابقات قهرمانی کشور که در استان مازندران شهرستان ساری برگزار می‌شود در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان اعزام می‌شود.

 تیم‌های استان‌های فارس، کرمان، تهران، گیلان، آذربایجان شرقی، یزد در این مسابقات حضور دارند  که از تاریخ ۲۹ بهمن لغایت ۴ اسفند به مسابقه می‌پردازند.

حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در حاشیه این مراسم گفت: امیدواریم با تلاش و همت این ورزشکاران شاهد درخشش آنها در مسابقات کشوری باشیم و  مجموعه اداره کل نیز وظیفه خود حمایت می‌داند.

وی گفت: در راستای حمایت از این ورزشکاران اولین اقدام نصب دیواره زمین تمرینی بازیکنان بود که امید داریم تا پایان شهریورماه شاهد تعویض چمن مصنوعی را باشیم.

اعضای تیم فوتبال نابینایان و کم‌بینایان استان یزد شامل مهدی شمس‌الدینی، محمدرضا خوشی، امیرعباس نوری، مانی حر زاده، علیرضا ابراهیمی، محمدرضا ابراهیمی، ابوالفضل قاسمی، علی مرادی، امیرحسین صمدی، ابوالفضل زاده ربیعی و مربیگری حسین مجاهدین و راهنمایی رضا مهران‌پور و سرپرستی علیرضا مهران پور به این دوره از مسابقات اعزام شدند.

گفتنی است: تیم استان در مسابقات سال گذشته  مقام سومی رده جوانان را کسب کرد

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از