حالت تاریک
شنبه, 12 اسفند 1402
رییس شورای تبلیغات اسلامی یزد مطرح کرد:

قیام ۱۷ شهریور تبلور مبارزه ایران علیه پهلوی

قیام ۱۷ شهریور تبلور مبارزه ایران علیه پهلوی

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: قیام ۱۷ شهریورماه ۵۷ نقطه عطف مبارزات ملت شجاع ایران بر ضد رژیم ستم شاهی پهلوی بود.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد؛ حجت‌الاسلام محمدحسین متوسل اظهار کرد: ۱۷شهریورماه سال ۵۷، این روز تاریخی، رژیم ستم شاهی اوج پلیدی و جنایت خود را نشان داد.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی به خصوص شهدای یوم الله ۱۷ شهریور ادامه داد: ۱۷ شهریور سند مظلومیت ملت و نشان‌دهنده خباثت طاغوت است.

وی اظهار کرد: تبیین ابعاد ۱۷ شهریور از چنان اهمیتی در تاریخ انقلاب اسلامی برخوردار است که باید برای مردم به خصوص نوجوانان و جوانان بازگو شود؛ شهدای یوم‌الله ۱۷ شهریور با خون مقدس خود درخت انقلاب اسلامی را در ایران و علیه طاغوت آبیاری و آن را بیمه کردند.

متوسل تاکید کرد: امروز انقلاب اسلامی به برکت خون شهیدان به رغم تمامی توطئه‌های فرهنگی و اقتصادی به راه عزت بخش خود ادامه می‌دهد.

وی به اهمیت جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری است اشاره کرد و گفت: باید ابعاد یوم‌الله ۱۷ شهریور برای نسل جوان بازگو شود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد بیان کرد: به مناسبت ۱۷ شهریور در یزد و همه مناطق برنامه‌های متنوع فرهنگی و بصیرتی پیش‌بینی شد.

متوسل بیان کرد: تبیین ابعاد یوم‌الله ۱۷ شهریور توسط خطبای نمازجمعه و برپایی نمایشگاه‌های عکس و کتاب از جمله این برنامه‌هابود.

انتهای پیام/ش

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از