حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
چراغ راه؛

لزوم مبارزه بی‌امان با ضد انقلاب‌ها

لزوم مبارزه بی‌امان با ضد انقلاب‌ها

با ضد انقلاب و منافقین و آنان که به انقلاب ضربه می‌زنند مبارزه‌اى بى‌امان بکنید و به آنان مجال کوچکترین توطئه را ندهید.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، شهید محمدحسین سلمانی شورغین ۱۵ آبان ۱۳۴۱ در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا دوره کاردانی تحصیل کرد. پدرش علی محمد کشاورز بود و مادرش رقیه نام داشت. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی با سمت تک تیرانداز راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام ۷ اردیبهشت ۱۳۶۵ در جزیره مجنون بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سر به شهادت رسید. پیکرش در گلزار شهدای شرب‌العین به خاک سپرده شد.

بخشی از وصیت‌نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فى سبیل‌الله باموالهم و انفسهم اعظم درجة عند الله اولئک هم الفائزون»
حمد و سپاس پروردگار بزرگ که انسان را آفرید جهت بندگى خویش و همه چیز را براى بنده خویش بیافرید و در نهایت معاد را براى بندگانش قرار داد تا از امتحان دنیوى نتیجه‌گیرى کرده و نتیجه خوب آن را متوجه بندگان صالحش گرداند و نتیجه بدش براى کسانى که در این راه شیطان را اطاعت کرده و پادشاه عقل خویش را هواى نفس خویش دانستند.

و سپاس اى خداى مهربان که چه نعمت هایى که من لایق‌آن نبودم و خود را شایسته‌آن نمى‌دانستم که اینچنین خوبی هایى درحق من بشود و تو اى خداى مهربان درباره من آن همه نیکی ها انجام دادى و من نتوانستم از عهده شکرش برآیم.

و اى معبودا! اینک که بنده حقیر تو به پیروى از اولیاء گرامیت پا درعرصه کارزار حق علیه باطل گذاشته خود را مدیون خون شهدایى ارزشمند از سیدالشهدا حسین ابن على گرفته تا شهداى انقلاب اسلامى ایران و بخصوص شهداى محراب می‌داند امید است که با بهترین وجه دین خویش را به مکتبم ادا نمایم و اگر در این راه توفیق شهادت داشتم در ابتدا از خدا می خواهم که از گناهانم چشم بپوشد و مرا ببخشد.


ثانیا صبر بزرگى به پدر و مادر مهربانم بدهد که با مقاومت بسیار بزرگى راه من و آنان که من پیرو راهشان بودم ادامه بدهند.


و ای پدر و مادر مهربانم و خواهرانم و برادرانم و آشنایان و فامیل ها و دوستان در مرگ خونین من گریه نکنید بلکه شاداب باشید که لیاقت داشته‌اید فرزندى و دوستى را در راه اسلام قربانى کنید: و پدر و مادر دلسوخته‌ام صبر على(ع) و زینب(س) گونه پیشه کنید و همانطوری که موقع خداحافظى من به شما گفتم از على‌اکبر امام‌حسین(ع) و هزاران هزار جوان ایرانى عزیز تر نیستم و چون ما از خداییم باید به سوى او باز گردیم ((انالله و اناالیه راجعون)) 


و اى آنان که بازمانده‌اید از شما مى‌خواهم که: پیام دهنده به خفتگان خاموش و بشارت دهنده به پیروان مکتب حسینى و نذیردهنده به منحرفان و مددکار مظلومان و دشمن ستمگران و مطیع اولیاالله و منتظر مهدى(عج) و یاور خمینى و مجرى قوانین و من کم لایق هرچه کوشش مى‌کنم آنچه را که در قلب دارم نمى‌توانم بر قلم بیاورم و خود لایق آن نمى‌دانم که پیام دهنده باشم. شما خود بهتر مى‌دانید.


اما اى قهرمانان همیشه در صحنه تاریخ و اى حزب اللهیان همیشه بیدار: آنچه را که شهدا به ما پیام دادند ما هم به شما مى‌رسانیم باشد که رسالت خون شهدا از انقلاب حسینى تا انقلاب خمینى را جاودانه‌تر از ما به دیگران برسانید.

به ضد انقلاب و منافقین مجال کوچکترین توطئه ندهید و با آنها مبارزه‌اى بى‌امان بکنید، اما چند پیام که خون شهدا به ما دادند در چند نکته زیر خلاصه میشود باشد که شما عزیزان ، فامیلها، دوستان و همشهریانم مخلصانه آنرا پذیرفته و خالصانه عمل نمایید.


انقلاب اسلامى ایران که به رهبرى امام امت خمینى کبیر بنیانگذارى شده و به پیروزى رسیده ثمره خون و زحمات و رنجهاى پیامبران و امامان است و بر همگان فرض است که در حفظ نظام جمهورى اسلامى کوشیده و در این راه از هیچ کوششى دریغ‌نفرمایید و از روحانیت معظم پشتیبانى کرده و از یاوران صدیقش از مساعدت و پشتیبانى به ارگانهاى انقلابى از قبیل سپاه و جهاد و غیره دریغ نفرمایید و ضد انقلاب و منافقین و آنان که به انقلاب نق میزنند مبارزه‌اى بى‌امان بکنید و به آنان مجال کوچکترین توطئه ندهید.


مساجد را حفظ کرده و به برنامه‌هاى دینى و عزادارى اهمیت فوق العاده قائل شوید.


والسلام و پدر و مادر مهربانم مرا در شرب‌العین وطن اصلیم بخاک بسپارید و آن مقدار کم پولى که دارم هر طورى که میدانید مصرف کنید.


والسلام على عبادالله الصالحین محمدحسین سلمانى برقرار باد جمهورى اسلامى ایران برهبرى امام خمینى نابود باد استکبار جهانى بسرکردگى آمریکا.»

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از