حالت تاریک
شنبه, 25 فروردین 1403
مدیر منطقه 2 شهرداری یزد:

مردم صاحب فضای سبز ادارات بلوار دانشجو می‌شوند

مردم صاحب فضای سبز ادارات بلوار دانشجو می‌شوند

مدیر منطقه 2 شهرداری یزد گفت: فضای سبز استخر عدالت به متراژ یک هزار مترمربع به‌منظور الحاق به نوار سبز حاشیه‌ای بلوار دانشجو به شهرداری یزد واگذار شد.

علیرضا ابویی در گفتگو با پایگاه خبری «یزدرسا» از ادامه اجرای طرح الحاق فضای سبز ادارات بلوار دانشجو به فضاهای سبز شهرداری یزد خبر داد.

وی با اشاره به احداث پروژه نوار سبز بلوار دانشجو تا پایان سال جاری، اظهار کرد: به دنبال دستور استاندار یزد در راستای اجرای طرح الحاق فضای سبز متعلق به ادارات واقع در بلوار دانشجو، تفاهم‌نامه جدیدی با بنیاد تعاون زندانیان استان یزد منعقد شد.

مدیر منطقه2 شهرداری یزد افزود: براین‌اساس، فضای سبز استخر عدالت به متراژ یک هزار مترمربع به‌منظور الحاق به نوار سبز حاشیه‌ای بلوار دانشجو به شهرداری یزد واگذار شد.

ابویی یادآور شد: بر اساس این تفاهم‌نامه، فضای سبز ادارات به فضای عمومی و در دسترس شهروندان تبدیل می‌شود تا نشاط و شادابی در شهر یزد افزایش پیدا کند.

مدیر منطقه2 شهرداری یزد ادامه داد: در این راستا دو سمت بلوار دانشجو برای اجرای این طرح در دستور کار قرار دارد تا فضای سبز ادارات در اختیار شهروندان قرار گیرد البته شهرداری نیز بودجه‌ای را به این امر اختصاص خواهد داد.

ابویی ابراز داشت: محوطه‌سازی، بازپیرایی مجموعه فضای سبز، ایجاد روشنایی، استقرار تجهیزات مجموعه از جمله اقدامات مدنظر با اعتباری بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال برای بهره‌برداری پروژه پیش‌بینی شده است.

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، پیش‌بینی می‌شود این فضا تا پایان سال به بهره‌برداری برسد و امکان استفاده شهروندان از آن فراهم شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از