حالت تاریک
جمعه, 29 تیر 1403
چراغ راه؛

مقيد به فرائض دينى خود باشید

مقيد به فرائض دينى خود باشید

مقيد به فرائض دينى خود باشيد، جاذبه و دافعه على(ع) را در پيشبرد اين انقلاب سرلوحه برنامه‌هاى خود قرار بدهيد از دو دستگى و نفاق بپرهيزيد که سلاح شيطان است.

به گزارش یزدرسا، شهید جمال خانی‌مقدم 20 تیرماه 1342 در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا پایان دوره متوسطه در رشته اقتصاد تحصیل کرد. پدرش غلامرضا و مادرش فاطمه نام داشت. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان پاسدار با سمت فرمانده گردان محمد رسول الله (ص) راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام 23 خرداد 1367 در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به پهلو به شهادت رسید. پیکرش در گلزار شهدای خلدبرین یزد به خاک سپرده شد.

 

بخشی از وصیت نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید: 

 

ملت نجيب و شريف ايران چند سخن کوتاه با شما دارم اول اينکه هوشيار و بيدار باشيد فکر و تعقل کنيد و ببينيد درچه عصر و زمانى قرار گرفته‌ايد امروز حکومتى است که بعد از حکومت على(ع) تا به حال هيچ مردمى به خود ندیده‌ام که سراسر وجودش خدايى است در تمام حرکات و برنامه‌هايش جز رضاى خدا رضاى ديگرى نيست. امروز شکرگزار باشيد اين نعمت را که کفران نعمت کنيد همانا سلب نعمات مى‌شود.

 

اين حکومت حاصل دسترنج صدها هزار شهيد و مفقود و اسير و جانباز و یتیم است، خيلى مسئوليت بزرگى داريد خدا گواه مى‌گيرم اگر کوتاهى کنيد اگر سست شويد فرداى قيامت در دادگاه عدل الهى روسياه و شرمنده‌ايد با تمام وجودتان و با اخلاص پاسدار اين انقلاب و رهبر را چون نگين انگشتر در بر بگيريد.

 

يک لحظه از رهبر و ولايت اصل فقيه غافل نشويد، مقيد به فرایض دينى خود باشيد جاذبه و دافعه على(ع) را در پيشبرد اين انقلاب سرلوحه برنامه‌هاى خود قرار بدهيد از دو دستگى و نفاق بپرهيزيد که سلاح شيطان است. از نفس خود با تمام قوا و تجهيزات و با تمام وجود حراست کنيد. يک لحظه غافل شدن همان و گمراه شدن همان. شهدا را فراموش نکنيد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از