حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
مدیر حوزه علمیه استان یزد:

ملت فلسطین آفریننده صحنه مهم مقاومت است

ملت فلسطین آفریننده صحنه مهم مقاومت است

مدیر حوزه علمیه استان یزد گفت: صحنه‌های درخشانی از مقاومت و دفاع فلسطینیان در این عملیات طوفانی رقم خورد که تنها لطف و عنایت خداوند است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد شمس در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به اقدام بزرگ رزمندگان مقاومت و حماسه‌آفرینی فلسطینیان اظهار کرد: رژیم ستمگر صهیونیست بیش از نیم قرن است که در منطقه فلسطین اقدام به اعمال غیرانسانی کرده است و نکته قابل توجه این است که مدافعان حقوق بشر همواره سکوت کردند.

 

مدیر حوزه علمیه استان یزد افزود: مدافعان حقوق بشر در زمانی که فلسطینیان زیر بار ظلم رژیم ستمگر صهیونیست شهید می‌شدند، سکوت کردند اما امروز شاهد آن هستیم که این مدافعان پوشالی حقوق بشر با در خطر دیدن منافع خود، طوفان الأقصی را محکوم کردند.

 

وی ادامه داد: طوفان الأقصی بیانگر توان رزمندگان مقاومت است و امروز ضعف و پوچی رژیم صهیونیستی را به خوبی می‌توانیم مشاهده کنیم.

 

شمس در ادامه با بیان اینکه طوفان الأقصی یک عملیات بزرگ در طول ۲۰ سال گذشته است، گفت: رژیم صهیونیستی همواره از توان نظامی و تسلیحاتی خود سخن می‌گفت، اما دیدیم که در طوفان الاقصی نه گنبد آهنین و نه تجهیزات نظامی آنان کاری از پیش نبرد و رزمندگان مقاومت به لطف خداوند توانستند با تدارک دیدن این عملیات بزرگ، اقدامی تاریخی انجام دهند.

 

وی افزود: این عملیات یک تصمیم یک‌شبه نمی‌تواند باشد و هیچ دولتی اجازه ندارد اقدام رزمندگان فلسطینی را کوچک بشمارد، زیرا همانطور که رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح اعلام کرد این حرکت توفنده طوفان الأقصی، محصول خشم مقدسی است که دشمن صهیونیستی نسبت به خود در ملت تحت ستم فلسطین کاشته و اکنون باید درو کند.

 

مدیر حوزه علمیه استان یزد گفت: صحنه‌های درخشانی از مقاومت و دفاع فلسطینیان در این عملیات طوفانی رقم خورد که تنها لطف و عنایت خداوند است که می‌تواند اینگونه به حمایت و یاری از مظلوم بشتابد.

 

وی افزود: ملت فلسطین ستم‌های تحمیلی زیادی را تجربه کرده‌اند و امروز شاهد آن هستیم که این ملت به چنان قدرت‌ایمان و اعتمادی دست یافته است که خود رقم زننده بزرگترین صحنه مقاومت و حماسه‌سازی در دنیا هستند.


انتهای پیام/م

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از