حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
چراغ راه؛

چرخ مملکت به دستان دانش‌آموزان خواهد چرخید

چرخ مملکت به دستان دانش‌آموزان خواهد چرخید

ای دانش‌آموزان، همکلاسی و‌ ای معلمان شما تا می‌توانید درس خود را ادامه دهید که در آینده چرخ‌های این مملکت بدست شما بچرخد.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، شهید یوسفعلی فلاح حسینی ۲۳ آذر ۱۳۴۴ در روستای حسینی از توابع شهرستان تفت به دنیا آمد و دانشجوی دوره کاردانی در رشته آموزش ابتدایی بود. پدرش محمدعلی کشاورزی می‌کرد و مادرش بمان جان نام داشت. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی با سمت آرپی جی زن راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام ۱۰ بهمن ۱۳۶۵ در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به صورت و پا‌ها به شهادت رسید. پیکرش در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.

بخشی از وصیت‌نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید:

بسم الله الرحمن الرحیم
«ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون»
و هرگز مپنداریدکه آنانکه در راه خدا کشته شده‌اند مردگانند بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند.

بنام خداوند درهم کوبنده ظالمان و یاری‌کننده مظلومان و پشت و پناه بی‌پناهان و پیروز‌کننده رزمندگان و با درود و سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با سلام و درود به روان پاک شهدا از صدر اسلام تاکنون و با سلام و درود فراوان به امت شهید پرور ایران من وصیتنامه خود را آغاز می‌کنم.

 

در آغاز صحبتی دارم به امت شهید پرور و آن این است که مردم تا می‌توانید حضور خود را در صحنه نشان دهید و نگذارید که دشمن به داخل شما نفوذ کند ملت مسلمان این مسأله جنگ را فراموش نکنید. این جنگ جنگی است بین اسلام و کفر و تا می‌توانید جبهه را خالی نگذارید و با حضور خود در جبهه و پشت جبهه چنان مشتی به دهان آمریکا و ابرقدرت‌ها بزنید که هرگز فراموش نکنند.

 

تاریخ تاکنون جنگی را به خاطر نداشته که جنگی بین دوکشور درگیرد و اینطور جوانان داوطلبانه بسوی جنگ بشتابند تنها ملت ایران است که در برابر این ابرقدرت‌های جهانخوار‌ایستادگی کرده. برادران و خواهران این جنگ تحمیلی برای ما نعمتی بود اگر این جنگ نبود جوانان ما این طور خدایی و الهی نمی‌شدند این جنگ باعث شد که این جوانان یک دفعه خدایی بشوند. جوانانی که اول زندگیشان می‌باشد و آرزو‌هایی را در دل دارند با وجود این خانه و کاشانه خود را ر‌ها کرده و تمام مادیات دنیا را فراموش می‌کنند و به عشق الله بسوی جبهه روانه می‌شوند.

 

بله برادران و خواهران ما باید هرچه بیشتر حضور خود را در صحنه نشان دهیم. در اینجا صحبتی دارم با شما پدر و مادرم و آن این است که‌ای پدر و مادرم در شهید شدن من گریه نکنید با گریه کردن شما دشمن شاد می‌شود. شهادت منتهای آرزوی هر مسلمانی می‌باشد. شهادت چیزی است که همه کس لیاقت آن را ندارند و کسی که شهید می‌شود تمام گناهانش ریخته می‌شود و در بهشت جایی مخصوص شهیدان می‌باشد و در روز قیامت صحرای محشر از نور شهیدان روشن می‌گردد. بله پدر و مادرم شما با شهید شدن من نباید ناراحت باشید بلکه باید شاد باشید که با شاد بودن شما دشمن ضعیف می‌گردد. پدر و مادرم در طول زندگی نتوانستم زحمات شما را جبران کنم شما که مرا بزرگ کردید و به این سن و سال رساندید و من نتوانستم در زندگی کمک ناقابلی به شما کرده باشم از این جهت عذر می‌خواهم و‌امیدوارم که مرا حلال کنید.

 

شما مادر عزیزم که شب‌ها بی‌خوابی کشیدید و مرا بزرگ کردید تا مرا به این سن و سال رساندید ولی من زحمات شما را جبران نکردم از این جهت از شما عذر می‌خواهم و‌امیدوارم که مرا حلال کنید. پدر و مادرم شما نباید در تشییع جنازه من گریه کنید بلکه باید شاد باشید که فرزند شما در راه خدا شهید شده و زیاد برای من عزاداری نکنید زیرا من به آرزوی خود رسیده‌ام. در اینجا صحبتی دارم با شما خواهرانم و آن این است که‌ای خواهران گرامی شما باید مانند حضرت زینب کبری(س) در برابر دشمن‌ایستادگی کنید و هرگز در شهید شدن من گریه نکنید باید زینب‌وار چنان مشتی به دهان دشمن بزنید و دشمن را رسوا کنید که هرگز فراموش نکند.

 

شما با شاد بودن خود دشمن را نابود کنید و نگذارید دشمن شما شاد شود و سفارش من همین است من در اینجا از تمام افراد خانواده معذرت خواهی می‌کنم که در خانه نتوانستم به شما کمک کرده باشم. در اینجا با شما پدر و مادر عزیزم و گرامی و عزیزتر از جانم خداحافظی می‌کنم و همه شما را به خدای بزرگ می‌سپارم و همچنین شما خواهرانم همگی شما را بدست خداوند می‌سپارم و از شما ملت شهیدپرور هم خداحافظی می‌کنم به‌امید دیدار در بهشت جاویدان و پابرجا و نابود نشدنی.

 

پدر و مادرم‌ امیدوارم که در بهشت همدیگر را ملاقات کنیم از خداوند بزرگ بخواهیم که گناهان مرا بیامرزد و مرا از تفت تشییع جنازه کنید و در میدان امام نماز من را بخوانید بعد در قبرستان حسینی مرا بخاک بسپارید. نزدیک بود فراموش بکنم که‌ ای دانش‌آموزان، همکلاسی و‌ ای معلمان شما تا می‌توانید درس خود را ادامه دهید که در آینده چرخ‌های این مملکت بدست شما بچرخد از همه شما خداحافظی می‌کنم. خداحافظ پدر و مادر و خواهران و برادران و دانش‌آموزان به‌امید پیروزی رزمندگان اسلام. خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار پدر و مادر من راضی ندارم که برای من گریه کنید اگر دلتان شکست برای حسین فاطمه (س) گریه کنید.

والسلام
شهید ناقابل یوسفعلی فلاح حسینی

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از