حالت تاریک
شنبه, 25 فروردین 1403
در بیست‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان؛

۴ نمایش در بخش «میهمان» اجرا می‌شود

۴ نمایش در بخش «میهمان» اجرا می‌شود

چهار نمایش منتخب بخش «میهمان» بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی بیست و هشتمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان، چهار نمایش در بخش «میهمان» بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان روی صحنه می‌روند. آثار این بخش، برگزیدگان سایر جشنواره‌ها هستند و یا بنا به شرایط و درخواست گروه نمایش به شکل غیررقابتی در این رویداد حضور خواهند داشت.


دبیرخانه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان اردکان، آثار پذیرفته شده در بخش «میهمان» را به ترتیب حروف الفبا به این شرح اعلام می‌کند:
نمایش «آسمان غزه» به کارگردانی علی زما‌نیان از اردکان (بخش ویژه غزه)
نمایش «موزه سیار عروسک‌های سیمرغ» به سرپرستی محمد برومند
نمایش «نارنجی رنگ عشقه» به نویسندگی و کارگردانی سید سوران حسینی، از مریوان. معرفی شده از دوازدهمین جشنواره تئاتر شهروند لاهیجان


همچنین نمایش «روزی روزگاری در سرزمین زباله‌ها» به نویسندگی و کارگردانی محسن پورنظری از رودسر، بر اساس توافق با شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان به عنوان نمایش برگزیده بخش کودک و‌ نوجوان این جشنواره در بخش نمایش خیابانی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودکان و نوجوان اجرا می‌رود.


بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «تئاتر، تمرین ناب زندگی» و با هدف تقویت همدلی و همراهی، رشد آگاهی و اعتماد به نفس فرزندان ایران زمین از طریق نمایش، به دبیری امیر مشهدی عباس، اسفندماه سال ۱۴۰۲ در شهر تاریخی اردکان یزد برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از