حالت تاریک
شنبه, 25 فروردین 1403
در چارچوب لیگ آزادگان انجام می‌شود؛

‌ بازی مرگ و زندگی تیم فوتبال چادرملو

‌ بازی مرگ و زندگی تیم فوتبال چادرملو

تیم فوتبال چادرملو اردکان یزد در اولین مسابقه خود در سال جدید و در چارچوب هفته بیست و پنجم لیگ دسته اول کشور امروز (چهارشنبه) هشتم فروردین‌ماه جاری از ساعت ۱۹:۱۵ در بوشهر میهمان تیم پارس جنوبی جم است.

به گزارش پایگاه خبری «یزد رسا»، تا پایان هفته بیست و چهارم لیگ آزادگان تیم خیبر خرم‌آباد با وجودی که هنوز یک بازی عقب‌افتاده دارد با کسب ۵۲ امتیاز بااقتدار در صدر جدول رده‌بندی مسابقات قرار دارد.

بعد از خیبر خرم‌آباد تیم چادرملو اردکان با ۵۱ امتیاز دوم است و همچنین تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۴۸ امتیاز، ۲ تیم اول دوم را شانه‌به‌شانه تعقیب می‌کند و این باعث حساسیت دیدارها شده است.

همچنین در ته جدول لیگ آزادگان نیز تیم دریا بابل با کسب ۱۸ امتیاز در مکان شانزدهم است، تیم داماش گیلان با ۱۶ امتیاز در مکان هفدهم و همچنین تیم خوشه طلایی نیز با کسب ۱۵ امتیاز قعرنشین مسابقات است.

تیم فوتبال چادرملو اردکان در آخرین مسابقه خود در اواخر سال گذشته در یک بازی حساس در خانه و در حضور جمعی از تماشاگران در ورزشگاه شهید نصیری یک بر صفر مغلوب تیم مس سرنگون ورزقان آذربایجان شرقی شد.

تیم چادرملو در هفته بیست و چهارم لیگ دسته اول فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور امروز در بوشهر با مصاف پارس جنوبی بوشهر می‌رود که در مسابقه دور رفت در ورزشگاه شهید نصیری ۲ بر یک متحمل شکست خانگی شد.

تیم چادرملو در مسابقه امروز خود هم برای انتقام از شکست دور رفت و همچنین برای رسیدن به صدر جدول و عقب نماندن از خیبر صدرنشین یک بازی حساس و سختی مقابل پارس جنوبی دارد که هم‌اکنون با ۳۱ امتیاز در مکان دهم جدول رده‌بندی است.

مسابقات ۲ تیم چادرملو اردکان و پارس جنوبی جم بوشهر همیشه دیدارهایی بسیار نزدیک و مسابقه امروز آنها نیز یک دیدار نزدیک و برای تنها نماینده یزد در لیگ آزادگان بازی مرگ و زندگی است.

اگر چادرملو امروز در بازی خارج از خانه خود در بوشهر متحمل شکست شود و رقبای بالای جدول نیز مسابقات خود را با برد پشت سر گذارند قطعاً کارتیم یزد در آینده بسیار سخت و جبران آن همراه با مشکل خواهد بود.

مدرس فدراسیون فوتبال گفت: تیم چادرملو در چند مسابقه گذشته خود به‌هیچ‌وجه در شرایط خوب نبوده و مسابقات خیلی ضعیفی را از خود به نمایش گذاشته است.

" جمال دهقانی " افزود: تیم چادرملو برای اینکه در کورس قهرمانی باقی بماند و جزء ۲ تیم اول جدول برای ورود به لیگ باشد باید تمامی دیدارهای آینده و بازی امروز خود را با دست پر از زمین مسابقه خارج شود.

وی بیان کرد: بازی در بوشهر و مقابل تیمی مثل پارس جنوبی جم کار سختی است و به دلیل نزدیک بودن امتیازات تیم‌ها، همه به دنبال رسیدن به بالای جدول و حضور در لیگ برتر کشور هستند.

این کارشناس فوتبال اعتقاد دارد تیم چادرملو باید با رفع نقاط ضعف خود و با داشتن تمرکز مناسب و لازم فقط به دنبال کسب پیروزی مقابل پارس جنوبی باشد که هرگونه تعلل موجب عقب ماندن از رقبا در بالای جدول است.

تیم‌های داماش گیلان، مس کرمان، سایپا تهران، دریا کاسپین بابل، مس سونگون ورزقان، خلیج‌فارس ماهشهر، پارس جنوبی جم، خیبر خرم‌آباد، نفت مسجدسلیمان، فجر شهید سپاسی، آرمان گهر سیرجان، استقلال ملاثانی، مس شهربابک، ون پارس اسلام‌شهر، چادرملو اردکان، شهرداری آستارا گیلان، مناطق نفت‌خیز گچساران و خوشه طلایی در این رقابت‌ها حضور دارند.

در پایان این مسابقات تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی لیگ یک به لیگ برتر فصل آینده صعود می‌کنند و سه تیم پایانی جدول یعنی تیم‌های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ یک به لیگ دسته دوم فصل آینده (۱۴۰۴-۱۴۰۳) سقوط خواهند کرد.

۳۰ تیم فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی یزد در لیگ‌های کشوری حضور دارند و این استان با یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت ۴۷ هیأت ورزشی استانی، ۴۰۰ هیأت شهرستانی و ۶۲ هزار ورزشکار زیرپوشش بیمه ورزشی و ۲ هزار فضای ورزشی باز و مسقف در ۱۲ شهرستان در اختیار دارد.

تیم چادرملو اردکان تنها نماینده فوتبال یزد در لیگ آزادگان است.

منبع:ایرنا

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از