حالت تاریک
جمعه, 29 تیر 1403
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس:

استعداد دانش‌آموزان با کمک معلمان شکوفا شود

استعداد دانش‌آموزان با کمک معلمان شکوفا شود

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس با تأکید بر اینکه همه ما نسبت به انقلاب و کشور وظیفه داریم، گفت: استعداد دانش‌آموزان با کمک معلمان شکوفا شود.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلام، محمدصالح جوکار در آئین آغاز سال تحصیلی جدید در مدرسه شهید حاج قاسم سلیمانی مجومرد با اشاره به تقارن شروع سال تحصیلی در هر سال با آغاز هفته دفاع مقدس، گفت: استان یزد هزار و ۲۰۰ شهید فرهنگی و دانش‌آموز تقدیم انقلاب اسلامی کرد که باید الگوی جوانان کشور باشند.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی با جانفشانی و ایثار خود، امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی را تضمین کردند تا امروزه هیچ‌گونه تهدیدی بر کشور اثرگذار نباشد.
نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس عنوان کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس از تمام کشور‌ها بر علیه جمهوری اسلامی اقدام کردند، ولی رزمندگان دلاور با تفکر، خلاقیت، ایثارگری، اراده و دستان خالی در مقابل دشمن‌ایستادگی کردند.
وی با تأکید بر اینکه امنیت امروز کشور به واسطه ایثارگری‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس رقم خورده است، افزود: در دوران جنگ تحمیلی و منطقه کردستان ایران شاهد شهادت ۴۰۰ نفر از رزمندگان در هر ماه بودیم، ولی به واسطه این رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان، امنیت کنونی برقرار شده است.
جوکار با اشاره به پیشرفت‌های کشور در زمینه‌های نظامی و علمی، اظهار کرد: در زمان دفاع مقدس حتی قادر به شلیک موشک به فاصله ۱۳۰ کیلومتری نبودیم، ولی امروز با تلاش‌های جوانان این مرزوبوم و شهدای گرانقدر، اکنون قادر به شلیک موشک با بُرد دو هزار کیلومتر هستیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد ادامه داد: اگر بخواهیم می‌توانیم مستقل باشیم و بهترین کشور را رقم بزنیم، ولی باید باور ما می‌توانیم را در خودمان تقویت کنیم که توانایی دستیابی به هر جایگاهی را داریم.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس با بیان اینکه دشمن به دنبال نابودی دستاورد‌ها و جلوگیری از مستقل شدن جمهوری اسلامی است، اذعان کرد: شهدا باید الگوی جوانان کشور باشند تا در تمام زمینه‌ها پیشرفت کنیم چون خواسته دشمن، از بین رفتن دین باوری و اراده جوانان است.
نماینده مردم شریف یزد، اشکذر، زارچ و بخش ندوشن در مجلس با تأکید بر اینکه همه ما نسبت به انقلاب و کشور وظیفه داریم، افزود: دانش‌آموزان مستعدی در کشور داریم که باید با کمک معلمان، این استعداد‌ها شکوفا شوند تا آینده جمهوری اسلامی تضمین شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از