حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:

بقای نظام اسلامی شاه‌کلید تمدن نوین اسلامی است

بقای نظام اسلامی شاه‌کلید تمدن نوین اسلامی است

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: اولین گام در راه ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی موعود (عج) بقای نظام اسلامی، دومین گام رشد این نظام و سومین گام افزایش سرمایه اجتماعی است.

به گزارش «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تفت؛ سردار حسین زارع کمالی، فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در چهارمین مجمع بسیج شهرستان تفت با اشاره به جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در غزه اظهار کرد: جنایات اخیر رژیم غاصب صهیونیستی و عملیات رزمندگان حماس تحت عنوان طوفان‌الاقصی شکست غیرقابل جبرانی برای آمریکا است.


وی ادامه داد: جنگ امروز در غزه جنگ با استکبار جهانی است و روحیه مقاومت نیرو‌های حماس نشأت گرفته از روحیه خودباوری و شعار ما می‌توانیم بچه‌های جبهه و جنگ هشت‌ساله دفاع مقدس است.


زارع کمالی تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی قبل از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران در هر جنگی پیروز میدان بود؛ اما بعد از انقلاب جمهوری اسلامی ایران این رژیم در تمامی جنگ‌های خود شکست‌خورده یا به اهداف خود نرسیده است و این برگرفته از روحیه ما می‌توانیم نیرو‌های مقاومت است.


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد به برگزاری مجمع بسیج شهرستان تفت اشاره کرد و ادامه داد: اولین گام در این مجمع داشتن روحیه خودباوی و اعتقاد به شعار ما می‌توانیم است تا با روحیه جهادی و انقلابی نظام مسائل شناخته شود و بر اساس این نظام تصمیم‌گیری و اقدام شود.


این مقام مسئول ادامه داد: ساده‌انگاری است که تصور کنیم دشمن نظام مسائل، تصمیم‌گیری‌ها و اقدامات ما را رصد نمی‌کند و باید برنامه‌های دشمن در ذهن مسئولان باشد تا دشمن نتواند در راه رسیدن به اهداف مسئولان در راه خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم موانع ایجاد کند.


زارع کمالی افزود: تلاش مسئولان باید پاسخ به نیاز‌های حال و آینده مردم باشد و درگذشته سیر نکنند و توجه به گذشته فقط در راستای کسب تجربه باشد.


وی تصریح کرد: هر کاری بدون مشورت، نظر و حضور مردم باشد با شکست روبرو خواهد شد و باید این موضوع را بدانیم که مردم چه توقعاتی از دولت، مجلس انقلابی و مردم جهادی دارند و در این راستا گام برداریم.


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد هدف از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران ایجاد تمدن نوین اسلامی دانست و اظهار کرد: در فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و هم در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی هدف از انقلاب جمهوری اسلامی ایران ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی موعود (عج) است.


زارع کمالی ادامه داد: اولین گام در راه ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدی موعود (عج) بقای نظام اسلامی، دومین گام رشد این نظام و سومین گام افزایش سرمایه اجتماعی است و در این راه نیاز است نیاز‌های مردم شناسایی شود و مسئولان با کمک مردم به خدمتگزاری مشغول باشند.


علی دهقان نیری، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت نیز اظهار کرد: ‌امیدواریم از نظرات کارشناسی و تخصصی گروه‌های‌اندیشه‌ورز و هیئت‌های تخصصی درراه رفع مشکلات استفاده کنیم.


وی افزود: موضوعات علمی و دانش‌بنیان در ستاد نوفاد و کارگروه جهاد علم و فناوری شهرستان در حال پیگیری است و هم‌چنین موضوعات مربوط به جمعیت و خانواده در کارگروه‌های جوانی جمعیت و طرح سامان خانواده پیگیری خواهد شد.

شایان ذکر است: چهارمین مجمع بسیج شهرستان تفت با حضور ائمه جمعه مناطق مختلف شهرستان، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه الغدیر استان، سرپرست فرمانداری شهرستان تفت، معاونین فرمانداری و اعضای هیئت‌های‌اندیشه‌ورز و کارگروه‌های تخصصی برگزار شد.


سرپرست فرمانداری شهرستان تفت تصریح کرد: طرحی که در این جلسه پیرامون موضوع ازدواج جوانان شهرستان تفت ارائه شد در نشستی با معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مطرح خواهد شد تا منابع اعتباری آن تأمین شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از