حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403

تداوم پنجشنبه‌های مهربانی در ستاد دیه یزد

تداوم پنجشنبه‌های مهربانی در ستاد دیه یزد

بانوی یزدی مبلغ ۱۲ میلیون تومان هزینه برگزاری اولین سالگرد فرزند مرحوم خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد؛ هم‌زمان با پنج‌شنبه ( ۴ آبان ) معصومه نوید، بانوی نیکوکار یزدی با حضور در دفتر ستاد مردمی دیه استان یزد مبلغ ۱۲ میلیون تومان هزینه برگزاری مراسم سالگرد فرزند خود را به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اختصاص داد و با این اقدام موجب تداوم پنجشنبه‌های مهربانی شد.

 

این بانوی نیکوکار یزدی هدف خود از این اقدام خداپسندانه را شادی روح فرزند خود مرحوم «مسعود حسنی‌پور» عنوان کرد و در این خصوص گفت: با توجه به نزدیک شدن به اولین سالگرد فرزندم تصمیم گرفته تا مبلغی را جهت مشارکت در آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد اهدا کنم و برای همین یک النگو فروخته و مبلغش را به این کار اختصاص دادم.

 

گفتنی است اختصاص هزینه‌های مراسم‌هایی همچون ختم، سوم، هفتم، چهلم و سالگرد به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در قالب پویش رضوان در استان یزد تبدیل به یک فرهنگ حسنه گردیده است و بسیاری از نیکوکاران دارالعباده روز‌های پنجشنبه با مراجعه به ستاد مردمی دیه استان یزد مبالغ خود را در قالب این پویش اهدا می‌کنند.

انتهای پیام /

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از