حالت تاریک
چهارشنبه, 09 خرداد 1403
مدیر امور مهندسی شرکت توزیع‌نیروی‌برق عنوان کرد:

جلوگیری از تحمیل هزینه‌های زیاد به صنعت توزیع‌برق

جلوگیری از تحمیل هزینه‌های زیاد به صنعت توزیع‌برق

مدیر امور مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد: با تشدید نظارت بر کنترل کیفیت کالا و تجهیزات سالانه از تحمیل هزینه‌های بسیار زیاد به صنعت توزیع برق جلوگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط‌عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد، مشهدی بافان در نشست نمایندگان کارگروه‌های کمیته تحویل کالا که با حضور معاون مهندسی و نمایندگان دفتر تدارکات و امور انبار‌ها برگزار شد، افزود: با بهره‌گیری از نیروی انسانی متخصص، ازاین‌پس هزینه‌های آزمون نمونه‌ای توسط تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان کالا پرداخت و ضمن تشدید نظارت بر ورود کالا، سود حاصل از آن صرف خدمات مطلوب‌تر به مردم می‌شود.

 وی اضافه کرد: توجه به طول عمر و عملکرد دوره بهره‌برداری، افزایش راندمان و کار آیی تجهیزات در شبکه، کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات از مزیت‌هایی است که با علاوه بر کاهش خاموشی از صرف هزینه‌های بسیار جلوگیری می‌شود.

مدیر امور مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: کلیه فرایندهای خرید کالا توسط بازرگانی و تأیید آن توسط دبیران کارگروه‌ها انجام شده و پس از تطبیق آزمون نمونه‌ای کالا و اطمینان از کیفیت آن بر اساس مشخصات فنی تدوین شده در دفتر مهندسی در شبکه به کار برده خواهد شد.

 مشهدی بافان خاطرنشان کرد: در صورت مغایرت کالا با مشخصات فنی تجهیز یا تطبیق نداشتن آزمون‌های نمونه‌ای؛ کالا‌ها به شرکت سازنده برگشت خواهد خورد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از