حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
دستی برآوریم به مهر محمد(ص)؛

دانش‌آموزان یزدی برای آزادی زندانیان گلریزان برگزار کردند

دانش‌آموزان یزدی برای آزادی زندانیان گلریزان برگزار کردند

دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه علوم معارف اسلامی شهید مطهری (ره) یزد با برگزاری گلریزانی مبلغ ۴۳ میلیون تومان را جهت آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد اهدا کردند.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد؛ طی آیینی با حضور مدیرکل آموزش‌وپرورش استان یزد، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک، معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش و مدیر نمایندگی ستاد مردمی دیه استان یزد، دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه علوم معارف اسلامی شهید مطهری (ره) مبلغ ۴۳ میلیون تومان را جهت آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد اهدا کردند.

فاطمه اثنا عشری مدیر این دبیرستان دخترانه در خصوص این اقدام گفت: هر ساله به‌مناسبت ماه ربیع‌الاول طرحی را با هدف آموزش انفاق با عنوان «دستی برآوریم به مهر محمد (ص)» اجرا می‌کنیم که در این پویش دانش‌آموزان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را طی یک هفته جمع‌آوری می‌کنند؛ کمک‌های غیر نقدی در قالب بسته‌های کمک معیشتی به نیازمندان اهدا شده و مبلغ ۴۳ میلیون تومان نیز به‌صورت نقد جمع‌آوری شده که جهت آزادی یک مادر در بند به ستاد مردمی دیه استان یزد اهدا شد.

گفتنی است برپایی گلریزان‌های دانش‌آموزی و کمک مدارس به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان یزد در حال تبدیل به یک فرهنگ حسنه شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از