حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
معاون توسعه مدیریت سازمان برنامه‌ریزی یزد خبر داد:

صدور مجوز به‌کارگیری ۲۲ پزشک متخصص در یزد

صدور مجوز به‌کارگیری ۲۲ پزشک متخصص در یزد

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد از صدور مجوز به‌کارگیری ۲۲ پزشک متخصص و فوق تخصص در مناطق کمتر برخوردار یزد خبر داد.

به گزارش «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد، جلال عرب خردمند اظهار کرد: از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور مجوز به‌کارگیری ۲۲ پزشک متخصص و فوق تخصص در مراکز درمانی و کمتر برخوردار تابعه وزارت بهداشت و درمان در استان یزد صادر شده است.

وی افزود: بر اساس این مجوز، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ظرف یک سال فرصت دارد تا بعد از دریافت تأمین اعتبار از سوی سازمان برنامه‌وبودجه نسبت به جذب و به‌کارگیری این نیرو‌ها اقدام کند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد شغل و محل مجوز به‌کارگیری پزشکان متخصص و فوق تخصص در استان یزد را شامل: چهار نفر متخصص جراح عمومی، قلب و عروق و زنان و زایمان در بیمارستان آیت‌الله خاتمی شهرستان خاتم، دو نفر متخصص قلب و عروق و اطفال در بیمارستان خاتم‌الانبیاء شهرستان ابرکوه، چهار نفر متخصص قلب و عروق، زنان و زایمان و اطفال در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهرستان بافق، یک نفر متخصص داخلی در بیمارستان حکیم بهابادی شهرستان بهاباد، چهار نفر متخصص جراحی مغز و اعصاب، رادیولوژی، اطفال و اورولوژی بیمارستان شهید بهشتی تفت، چهار نفر متخصص اطفال، بیهوشی و جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان فاطمه‌الزهراء شهرستان مهریز و سه نفر متخصص رادیولوژی و اورولوژی در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد ذکر کرد.

عرب خردمند اظهار کرد: به‌کارگیری این افراد از محل این مجوز منوط به تأیید مراتب شایستگی و احراز صلاحیت حرفه‌ای و در قالب قرارداد کار معین خواهد بود.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از