حالت تاریک
سه‌شنبه, 14 آذر 1402
گزارش از همدلی مردم دارالعباده یزد؛

قلب‌هایی که با مظلومان غزه همراه است

قلب‌هایی که با مظلومان غزه همراه است

مردم دارالعباده یزد با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز 13 آبان حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، خروش انقلابی و فریاد استکبارستیزی مردم یزد در راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور پرشور مردم دارالعباده و با قلب‌های همراه با مردم مظلوم غزه برگزار شد.


بی‌شک راهپیمایی ۱۳ آبان در دارالعباده در سال‌جاری باشکوه‌تر از سال‌های قبل بود؛ چرا که مردم بصیر یزد با درک سیاسی بالای خود به این موضوع واقف‌ بودند که حضور در این صحنه‌ها به منزله پایمردی در گام نهادن در راهی است که بینان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی آن را بنا نهاده و مسیر اصلی این راه، همین حضور پرشور در صحنه‌های حساس و بی‌تفاوت نبودن به این وقایع مهم است.


مردم ولایی حسینیه ایران با حضور در راهپیمایی ۱۳ آبان، با در دست داشتن پرچم فلسطین و ایران در کنار یکدیگر، یک‌بار دیگر انزجار خود از رژیم غاصب اسرائیل و هم‌پیمانانش را به جهانیان نشان دادند و فریاد زدند که این اتحاد شکستنی نیست، و این حضور با مشت‌های گره کرده و شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، «ای رهبر آزاده، آماده‌ایم آماده » و «آزادگان دنیا، حمایت حمایت» همراه بود.


مسئولان و فرمانده هان نظامی استان یزد نیز همگام با مردم در این مراسم حضور داشته و نشان دادند حرف مسئولین و مردم در موضوع حمایت از مظلومان واحد است و در این زمینه همراه و همگام می‌باشند.


حضور مهاجرین افغانستانی نیز نشان داد موضوع فلسطین متعلق به یک کشور و یک مذهب نیست و موج نفرت از اشغال‌گری‌ها و جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی هر روز در حال گسترش است واین گسترش موج نفرت خود نشانی از نزدیکی فروپاشی رژیم صهیونیستی است.


از دیگر نکات جدایی نشدنی راهپیمایی امروز ، آتش زدن پرچم رژیم جعلی صهیونیستی و آمریکا به عنوان شیطان بزرگ است که این برنامه در راهپیمایی امروز نیز پرشور و با هیجان برگزار شد تا مردم یزد به همگان اثبات کنند کشوری به نام رژیم صهیونیستی هیچ‌گاه به رسمیت نشناخته و با مقاومت و مبارزه خود این اشغال‌گران را از سرزمین‌های مسلمانان بیرون خواهند کرد.


حضور نوجوانان دهه ۸۰ و۹۰ نیز یکی دیگر از صحنه‌های راهپیمایی مردم یزد در روز 13 آبان بود که به طور قطع دشمنان از دیدن آن خوشحال نخواهند شد، زیرا می‌دانند طبق وعده امام خامنه‌ای این جوانان نابودی این رژیم را خواهند دید و در مسجد القصی نماز خواهند خواند.


در پایان راهپیمایان یزد در حسینیه امیرچقماق حضور بهم رساندند و این اجتماع با حضور صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، پرداختن به اهمیت طوفان ‌الاقصی و جنایات رژیم صهیونیستی نشان داد که مردم یزد نسبت به جنایات رخ داده در غزه بی‌تفاوت نیستند؛ همچنین با قرائت قطع‌نامه پایانی راهپیمایی مردم آرمان‌های خود را واضح بیان کردند.


انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از