حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد:

یزد ظرفیت‌های بی‌نظیری در حوزه گردشگری دارد

یزد ظرفیت‌های بی‌نظیری در حوزه گردشگری دارد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد گفت: در استان یزد ظرفیت‌های بی‌نظیری در حوزه گردشگری وجود دارد و آمادگی داریم از این ظرفیت در سطح بین‌المللی استفاده کنیم.

 به گزارش خبرنگار «یزدرسا»؛ سید محمد رستگاری، در مراسم افتتاح طرح توسعه هتل پارسیان یزد در بیست و چهارمین سالروز تأسیس مجموعه پارسیان اظهار کرد: گردشگران یزد به‌واسطه خدمات خوب و حرفه‌ای که توسط هتل‌های زنجیره‌ای در شهر تاریخی و کهن یزد به آن‌ها ارائه می‌شود، خاطرات خوبی از شهر جهانی یزد دارند.

وی عنوان کرد: امیدواریم با رویکرد جدیدی که در بنیاد مستضعفان به‌عنوان مدیریت مجموعه‌های گردشگری و اقامتی در استان یزد وجود دارد، بتوانیم روزبه‌روز شاهد رونق گردشگری و بهبود و توسعه زیرساخت‌های گردشگری در استان یزد باشیم.

رستگاری با اشاره به همت بلند بنیاد مستضعفان برای بازسازی و مرمت و نوسازی موزه آیینه یزد یادآور شد: این موزه از موزه‌های بسیار ارزشمند است که به مجموعه‌های فاخر استان یزد اضافه شد و نقش مهمی در جذب گردشگر دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان یزد افزود: ظرفیت‌های بی‌نظیری در استان یزد در حوزه گردشگری وجود دارد و آمادگی داریم از این ظرفیت در سطح بین‌المللی استفاده کنیم.

مدیرعامل شرکت سیاحتی و مراکز تفریحی پارسیان نیز در این مراسم با تأکید بر اینکه اگر بخواهیم در حوزه گردشگری پایدار باشیم و سرمایه‌گذاری پایدار داشته باشیم، باید استانداردسازی انجام شود، اظهار کرد: هر چه تناسب با شاخص‌ها بیشتر باشد، پایداری افزایش بیشتری پیدا می‌کند.

محمدحسین پورتقی عنوان کرد: حفظ ثبات در کیفیت خدمات نیز بسیار حائز اهمیت است و معتقدیم مدیری در مجموعه‌های اقتصادی خصوصی مدیر با جسارت است که سطح نگه داشت او بر پایه سود نباشد و ثبات کیفیت خدمات نیز در مدیریت او دیده شود.

در این مراسم با حضور مدیرکل میراث فرهنگی یزد، برخی اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولان استان، طرح توسعه هتل پارسیان آزادی یزد افتتاح شد.

طرح توسعه هتل یادشده در وسعت ۶۷۳ مترمربع با سرمایه‌گذاری ۷.۷ میلیارد تومان افتتاح شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از