حالت تاریک
چهارشنبه, 15 آذر 1402
با هدف کاهش بار ترافیکی و ایمنی منطقه؛

مسیر ورودی تعویض پلاک یزد تغییر می‌کند

مسیر ورودی تعویض پلاک یزد تغییر می‌کند

شهردار یزد با اشاره به ایجاد بلوار شهیدان پارسائیان و تقاطع اتصالی آن به بلوار سردار فلاح زاده، گفت: با موافقت فرمانده انتظامی استان یزد، مسیر ورودی تعویض پلاک یزد تغییر می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط‌عمومی شهرداری یزد، ابوالقاسم محی‌الدینی با اشاره به دیدار با فرمانده انتظامی استان، اظهار کرد: در این دیدار پیرامون موضوعات مختلفی از جمله مسکن پرسنل نیرو‌های انتظامی، موضوعات فرهنگی و اجتماعی و موضوع دسترسی پلاک‌گذاری صحبت شد.


وی عنوان کرد: با توجه به احداث بلوار شهیدان پارسائیان و تقاطعی که به دنبال آن ایجاد می‌شود تا این بلوار به بلوار سردار فلاح‌زاده متصل شود، با توجه به اینکه این قسمت تبدیل به محدوده شهری می‌شود، نیاز به تغییر دسترسی مرکز تعویض پلاک داریم.


شهردار یزد گفت: از این رو مباحث لازم صورت پذیرفت و با موافقتی که سردار بهدانی‌فرد داشتند مقرر شد طراحی لازم صورت پذیرد تا با ایجاد دسترسی به پشت ساختمان، علاوه بر اینکه این موضوع برطرف شود، جلوی ورود ماشین‌های سنگین که قبلاً برای شهروندان مشکلاتی ایجاد می‌کردند به داخل محدوده شهری گرفته شود.


وی ادامه داد: برای اینکه این اتفاق رخ دهد ادارات راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان و راه و شهرسازی استان نیاز است که همکاری با شهرداری را داشته باشند و همچنین پس از آماده شدن طرح، باید موضوع در شورای ترافیک استان به تصویب برسد تا بتوانیم اقدام به اجرای آن کنیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از