حالت تاریک
چهارشنبه, 15 آذر 1402
چراغ راه؛

همچون شیرزنان فلسطینی شهادتم را تبریک بگویید

همچون شیرزنان فلسطینی شهادتم را تبریک بگویید

مادرم همچون شیرزنان فلسطینی شهادتم را تبریک بگو و ناله و شیون نکن.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، شهید سیدحسین موسوی ندوشن ۵ مهر ۱۳۴۱ در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا پایان دوم راهنمایی تحصیل کرد. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان سرباز ارتش با سمت تک تیرانداز راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام ۳ فروردین ۱۳۶۱ در شوش بر اثر اصابت ترکش به پیشانی به شهادت رسید.

بخشی از وصیت‌نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید:


«بسم الله الرحمن الرحيم» پيام سرباز کوچک و خدمتگزار. سلام بر روح خدا ابر مرد دوران پير جماران رهبر سازش‌ناپذير بر مستضعفان نايب به حق امام زمان(عج) خمينى بت‌شکن. سلام بر امت شهيدپرور و قهرمان ايران و خلقهاى تحت ستم جهان و سلام بر تمامى محرومين و به بندکشيده‌شدگان و مستضعفين زمين.


سلام بر پدر مهربانم کسى که با همه مشکلات زمانه ستيز کرد. اميدوارم که در برابر ناملايماتى که در آينده برايش پيش خواهد آمد از خودگذشتگى را به حد ايثارکردن ساير فرزندانش در راه الله برسانيد.


سلام بر مادر مهربانم، راستى مادر اگر روزى خبر شهادت من برايت آورده شد آيا ناله و فغان سرخواهى داد و يا همچون شيرزنان فلسطينى خواهى گفت فرزندم شهادت بر تو مبارک.


اى مردم ايثارگر ايران وظيفه داريم که دنباله‌رو رهبر خود باشيم و هرگروه و حزب و سازمان و شخصى در هر پست و مقامى خواست در برابر ولايت فقيه از اوامر رهبرى که همان دستورات الهى است سرپيچى کند طردشان کنيم و فقط گوش به فرمان امام عزيزمان باشيم. پيروزى و موفقيت تمامى محرومين زمين و بالاخص مردم رنج کشيده ايران را و طولانى بودن عمر پر برکت امام عزيزمان را از درگاه حضرت احديت خواهانم. زمان تو شاهد باش و تاريخ تو بنويس که مافقط به خاطر اسلام مى‌جنگيم.


عروس من شهادت و فرزندم آزادى. عروس من شهادت است صفير گلوله عقد ما را خواهد خواند و در غلغله شادى مسلسلها و بارش نقل سرخ در حجله سنگر عروس شهادت را به آغوش خواهيم کشيد و در همهمه تشييع کنندگان پيکرم که اتومبيل، تابوتم گلباران مى‌شود مشتهاى خشمگين گره کرده با تکبير مرا بدرقه خواهد کرد.


والسلام عليکم و رحمة‌الله و برکاته. ۱۳۶۰/۹/۱۵

اگر مزدور بيگانه سرم را برد تحفه سيم و زر بگيرد قسم بر انقلاب سرخ ايران جدا هرگز نگردم من ز قرآن

پيام سرباز کوچک و خدمتگزار ملت شهيدپرور و قهرمان ايران. سيدحسين موسوى.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از