حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 خرداد 1403
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور:

پروژه‌های بهداشت جزو اولویت‌های دولت سیزدهم است

پروژه‌های بهداشت جزو اولویت‌های دولت سیزدهم است

رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر به شهرستان اشکذر از بیمارستان در دست احداث حضرت زینب(س) بازدید و تکمیل پروژه‌های حوزه بهداشت را جزو اولویت‌های دولت سیزدهم برشمرد.

به گزارش یزدرسا، داود منظور در سفر به شهرستان اشکذر و بازدید از بیمارستان۱۵۴ تخت‌خوابی این شهرستان گفت: دولت سیزدهم تکمیل پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان را جزو اولویت‌های خود می‌داند.

 

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد: در سراسر کشور ساخت و تکمیل ۴۰۰ بیمارستان را دولت سیزدهم در برنامه دارد که با تخصیص اعتبار لازم، امیدواریم تا پایان سال آینده تعداد قابل‌توجهی از این بیمارستان‌ها تکمیل و آماده خدمت‌رسانی به مردم شود.

 

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه امیدواریم با بهره‌برداری از این بیمارستان‌ها و انجام روش‌های درمانی جدید، شاهد کاهش بار بیماری و افزایش کیفیت سلامت مردم مناطق مختلف کشور باشیم، تصریح کرد: پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان استان یزد نیز با پیشرفت خوب و قابل‌قبولی روبه‌رو بوده است که امیدواریم با تکمیل این پروژه‌ها استان یزد تبدیل به یکی از قطب‌های پزشکی کشور شود.

 

 شایان ذکر است: بیمارستان ۱۵۴ تخت خوابی حضرت زینب(س) در سال ۹۷ و در متراژ ۱۲ هزار مترمربع آغاز که تاکنون ۸۵درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

برای تکمیل این بیمارستان تاکنون بالغ بر۲۹۰ میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته و برای تکمیل آن به حدود ۱۵۰ میلیارد تومان دیگر نیاز است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از