حالت تاریک
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
معاون امور زیربنایی شهرداری یزد عنوان کرد:

پروژه بلوار دکتر افشار یک‌ساله به اتمام می‌رسد

پروژه بلوار دکتر افشار یک‌ساله به اتمام می‌رسد

معاون امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهرداری یزد گفت: پروژه بلوار ایرج افشار به طول ۲۲۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲۱۴ میلیارد تومان طی یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری «یزد رسا» به نقل از روابط‌عمومی شهرداری یزد، محمدجواد آقایی گفت: پروژه بلوار ایرج افشار به طول ۲۲۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۲۱۴ میلیارد تومان طی یک سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان این که عملیات عمرانی پروژه بلوار دکتر ایرج افشار از اواسط دی‌ماه سال جاری آغاز شده است، گفت: این بلوار به طول ۲۲۰۰ متر از اراضی دانشگاه یزد عبور می‌کند که با همکاری خوب دانشگاه یزد با شهرداری یزد و مجموعه دست‌اندرکاران مربوطه همراه بود و جای تقدیر و تشکر از مجموعه دانشگاه یزد دارد.

معاون امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهرداری یزد با اشاره به این که این بلوار بخشی از پروژه رینگ شهری به طول ۱۳ هزار و ۷۰۰ متر است، گفت: این رینگ شهری از بلوار دفاع مقدس شروع می‌شود، سپس بلوار طراوت و در ادامه آن به بلوار دکتر ایرج افشار می‌رسد و در ادامه به بلوار شهیدان پارسائیان، بلوار سردار فلاح زاده و در انتها به بلوار شهید دهقان متصل می‌شود.

آقایی اظهار داشت: عزم شهرداری یزد بر این است که بر اساس برنامه زمان‌بندی این پروژه را طی یک سال به اتمام برساند که سعی ما بر این هست که این پروژه را زودتر از یک سال به اتمام برسانیم.

وی افزود: این پروژه در دو لاین رفت‌وبرگشت و به طول ۲۲۰ متر انجام می‌شود و میدان ایثار و میدان شهید فخری زاد در بلوار شهدای گمنام را به هم متصل می‌کند.

معاون امور زیربنایی و حمل‌ونقل شهری شهرداری یزد اعتبار این پروژه بالغ بر ۲۱۴ میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: این اعتبار برای احداث بلوار و تقاطع غیرهمسطح در داخل مسیر هزینه می‌شود.

آقایی اظهار داشت: اجرای این پروژه نقش بسزایی در روان‌سازی و حل بخشی از ترافیک منطقه مهرآوران، صفائیه و بلوار آیت‌الله خامنه‌ای خواهد داشت و مسیر تردد شهروندان را تسهیل خواهد کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از