حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی:

کاهش تخلفات تجاری را هدف داریم

کاهش تخلفات تجاری را هدف داریم

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مراسم امضای تفاهم‌نامه این سازمان با سرویس ضابطان قضایی فدرال روسیه، هدف از این هم‌افزایی را رشد اقتصادی و نظارت بر فعالیت شرکت‌های تجاری و اصناف عنوان کرد.

به گزارش «یزدرسا» به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، احمد اصانلو در دیدار وزیر دادگستری فدراسیون روسیه و هیأت همراه با‌ امین‌حسین رحیمی وزیر دادگستری جمهوری اسلامی ایران، گفت: مهم‌ترین اصل در سازمان تعزیرات حکومتی، سرعت و انعطاف در نحوه رسیدگی‌ها است که باعث ایجاد ثبات در بازار و اجرای سیاست‌های دولت می‌شود.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی، این سازمان را یک نهاد خاص زیرمجموعه دولت در جمهوری اسلامی ایران برشمرد و افزود: قطعاً تلفیق تجربیات سازمان تعزیرات حکومتی در تنظیم‌گری بازار و نهاد‌های متناظر در فدراسیون روسیه باعث رشد اقتصادی و کمک به فعالان تولید می‌شود.
اصانلو ضمن اعلام آمادگی برای انتقال تجربیات و هم‌افزایی با سرویس فدرال ضابطان قضایی روسیه، ابراز‌ امیدواری کرد انتقال تجربیات از طریق برگزاری کارگاه‌های فنی با رویکرد فناوری‌های نوین و همچنین تمرکز بر نحوه کشف تخلفات صورت گیرد.
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی آشنایی با فعالیت‌های این سازمان و سرویس فدرال ضابطین قضایی روسیه، برگزاری دوره‌های مشترک دانش‌افزایی برای کارکنان و رایزنی‌های متقابل به منظور تبادل تجربیات در زمینه اجرای اجباری احکام قضایی و احکام نهاد‌های صلاحیت دار را از مهم‌ترین مفاد یادداشت تفاهم برشمرد که قرار است در سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ در دو کشور اجرایی شود.
تفاهم‌نامه سازمان تعزیرات حکومتی با سرویس فدرال ضابطین قضایی روسیه در حضور وزرای دادگستری دو کشور ایران و روسیه، مابین احمد اصانلو، رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و آریستف دیمیتری مدیر سرویس فدرال ضابطین قضایی روسیه به امضا رسید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از