حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 خرداد 1403
نماینده ولی‌فقیه در استان یزد:

گردشگری بهانه‌ای برای نابودی اخلاق و سنت‌ها نشود

گردشگری بهانه‌ای برای نابودی اخلاق و سنت‌ها نشود

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد گفت: برخی به بهانه گردشگری اقدام به ترویج فساد می‌کنند، نباید اجازه داد تا به این بهانه اخلاق و سنت‌ها از بین برود.

به گزارش پایگاه خبری «یزد رسا»، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی ظهر امروز در جمع مدیرکل و معاونین اداره کل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد با بیان اینکه نوروز امسال اقدامات خوبی در زمینه‌های مختلف انجام‌شده است، اظهار کرد: نقاط ضعفی در برنامه‌ها بوده است که باید بررسی شود و راه‌حل آن را پیدا کنید.

وی گفت: انتظار داریم که به مسائل فرهنگی بیشتر و جدی‌تر در امر سفر و گردشگری پرداخته شود، ضابطه‌هایی باید گذاشته شود و در این زمینه مجلس و دولت، برای حجاب و رعایت حجاب برنامه باید داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان با اشاره به اینکه دشمنان در تلاش هستند که بی‌قانونی و بی‌حجابی در جامعه ما عادی شود، افزود: سبک برخورد ما و نحوه برخورد باحجاب، تذکر لسانی، هدایت به حفظ پوشش، اهدای چادر و روسری مباحثی است که باید با برنامه‌ریزی درست انجام شود.

ناصری تأکید کرد: ما باید گردشگری سالم‌تری داشته باشیم، نگذاریم افرادی به بهانه و اسم گردشگری به دنبال ترویج فساد در جامعه باشند و اجازه ندهیم اخلاق و سنت‌های ما را زیر سؤال ببرند.

امام‌جمعه یزد گفت: نیاز است برنامه‌های ترویجی و تبلیغی بیشتر داشته باشیم و در هتل‌ها آداب‌ورسوم یزد ارائه شود، به مسافران باید آگاهی داد که چه سنت‌ها و اعتقاداتی بین مردم یزد وجود دارد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از