حالت تاریک
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد:

خانواده‌های خوش‌جمعیت به‌همراه فرزندانشان در انتخابات مشارکت می‌کنند

خانواده‌های خوش‌جمعیت به‌همراه فرزندانشان در انتخابات مشارکت می‌کنند

سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد گفت: در تمامی شهرستان‌های استان تعدادی شعب منتخب برای حضور خانواده‌های خوش جمعیت استان انتخاب شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، مهدیه‌سادات حسینی‌مطلق با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات استان یزد مستقر در استانداری یزد با اشاره به برنامه‌هایی برای حضور خانواده‌های خوش جمعیت در انتخابات گفت: در تمامی شهرستان‌های استان تعدادی شعب منتخب برای حضور خانواده‌های خوش جمعیت استان انتخاب شده‌اند.

وی ادامه داد: برای یزد چهار شعبه برج دوقلو، شعبه امامزاده سید جعفر (ع)، شعبه هنرستان منتظر قائم و شعبه مدرسه حکیمیان برای حضور خانواده‌های خوش جمعیت به همراه تمامی فرزندان حتی فرزندانی که به تکلیف سیاسی نرسیدند در نظر گرفته شده است.

سرپرست دفتر امور زنان و خانواده استانداری یزد با اشاره به پویش «من مؤثرم» در روز انتخابات در استان یزد افزود: این پویش ویژه فرزندانی است که زیر ۱۸ سال قرار درند و هنوز به تکلیف سیاسی نرسیدند که می‌توانند در چهار شعبه منتخب یزد و شعب منتخب در شهرستان‌های استان یزد با ثبت اثر انگشتشان در بنری که بدین منظور تهیه شده است، تمرینی برای شرکت آن‌ها در انتخابات سال‌های آینده باشد.

حسینی‌مطلق گفت: ۳۰ زوج جوان که در همین ایام شعبان زندگی مشترک خود را شروع کردند، در ساعت ۳ بعدازظهر در شعبه امامزاده سید جعفر (ع)، به‌صورت گروهی در این شعبه حضور پیدا می‌کنند و در اولین انتخاب سیاسی زندگی مشترکشان با هم شرکت می‌کنند.

وی افزود: رأی اولی‌ها نیز در شعب مختلف و منتخب استان حضور دارند که در بین آن‌ها تعدادی رأی‌ اولی‌ها که متولد ۱۱ اسفند ۸۴ هستند که جشن تولد آن‌ها با جشن تکلیف سیاسی آن‌ها مصادف شده است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از