حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 خرداد 1403
در پی آزادی زندانیان غیر‌عمد صورت گرفت؛

کمک ۱۵۰ میلیونی به آزادی زندانیان

کمک ۱۵۰ میلیونی به آزادی زندانیان

دانش‌آموزان مدرسه قرآنی دخترانه مشکات اندیشه اشکذر، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان جهت مشارکت در آزادی ۳ زندانی غیرعمد به ستاد دیه استان اهدا کردند.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی ستاد مردمی دیه استان یزد؛ در پی تداوم کمک مدارس استان یزد به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، طی آیینی با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان یزد، مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان از طرف دانش‌آموزان مدرسه قرآنی دخترانه مشکات اندیشه اشکذر جهت آزادی ۳ زندانی غیرعمد اهدا شد.

فاطمه السادات آتشی مدیر  این مدرسه دخترانه دراین‌خصوص گفت: باتوجه‌به پیوستن مدارس استان یزد به پویش آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تصمیم گرفته شد تا این مدرسه نیز گلریزانی جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد برپا کنیم که به همت دانش‌آموزان و اولیای آنها و مؤسسه خیریه فاطمه الزهرا تهران مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان جهت آزادی ۳ زندانی جرائم غیرعمد اهدا شد.

حسن عبداللهیان معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش‌وپرورش استان یزد در این آیین گفت: یکی از مهم‌ترین اهدافی که در سیستم آموزشی کشور در حال اجرا است توجه ویژه به اقدامات فرهنگی و تربیتی است که در استان یزد یکی از زیباترین اقدامات صورت‌گرفته که شاهد پیوستن بیش از ۴۰ مدرسه به پویش آزادی زندانیان جرائم غیرعمد هستیم که دانش‌آموزان در سنین کم بخشش و گذشت را مشق می‌کنند.

انتهای پیام /

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از