حالت تاریک
پنج‌شنبه, 03 خرداد 1403
در آیین اختتامیه صورت گرفت؛

اعلام نتایج جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد

اعلام نتایج جشنواره تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد

برگزید‌گان ششمین جشنواره‌ ملی تئاتر خیابانی چتر زندگی یزد، در آیین اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، آیین اختتامیه ششمین جشنواره تئاتر چتر زندگی شامگاه دوشنبه ۸ آبان در محل سالن شهید آوینی فرهنگسرای شهرداری یزد با حضور شهردار شهر میراث جهانی یزد، اعضای شورای اسلامی شهر یزد، معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد و مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزار و برگزیدگان این جشنواره معرفی شدند.

در بخش گریم، آرش رضایی برای نمایش سرو‌ ابرکوه منتخب هیأت داوران بود و در بخش طراحی لباس نیز از نگاه داوران خانم ربانی برای نمایش کوالانسی منتخب و آرش رضایی برای نمایش سرو ابرکوه شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش اقلام تبلیغاتی، محسن تابدی برای نمایش پیوند کوالانسی منتخب و آقای حسین کاظمی برای نمایش شاید برای شما هم اتفاق بیافتد شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش موسیقی، رتبه اول را محمد خیراندیش برای نمایش اینا رو میبینی آقای رنگو، رتبه دوم را آقایان علی ابوترابی، مجید ماندگاری برای وا گویه‌های خیابانی یک لک لک و رتبه سوم را آقایان کرمی،حاجیان و قاسمی برای نمایش معتاد اجباری کسب کردند.

در بخش فضاسازی نیز ابوالفضل مرتضوی برای پیوند کوالانسی رتبه اول، مجتبی لاله‌زاری برای جدایی پیشو از پیشی رتبه دوم و مبین خواجه افضلی برای نمایش آقای ایکس و حامد نصیری برای واگویه‌های خیابانی یک لک لک به صورت مشترک رتبه سوم را از آن خود کردند.

در بخش بازیگری زن، تقدیر بازیگری گروهی زن به خانم‌ها رضاپور، فتحی و دهباشی برای نمایش فیروز و فیروزه رسید و خانم‌ها عبدالوند، مرادی و جان بزرگ برای نمایش سرو ابرکوه منتخب بازیگری گروهی زن شدند.

در بخش بازیگری زن، آرزو کریمی‌زند برای نمایش شاید برای شما هم اتفاق بیافتد، رتبه اول، زهرا عسکری برای نمایش جدایی امید از رؤیا رتبه دوم و الناز سعادت‌دوست برای نمایش جدایی پیشی از پیشو رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش بازیگری مرد نیز جایزه بازیگری گروهی مرد به آقایان جاور، کاغذگران، عبداله‌زاده و درخشش برای نمایش ایکس رسید و آقایان رفیعی و قدیری برای نمایش پیوند کوالانسی رتبه اول، سعید خبیری برای نمایش جدایی پیشی از پیشو و رضا ملکی برای پيوند کوالانسی به صورت مشترک رتبه دوم و امیرمحمد جعفری برای نمایش‌های واگویه‌های خیابانی یک لک لک و محمد‌مهدی بزرگ‌زاده برای بی‌سقفی و بیژن نمکی‌زاده‌ برای جدایی امید از رویا به صورت متحرک رتبه سوم را کسب کردند.

در بخش متن و ایده نیز رتبه‌ اول برای مصطفی خوزانی برای پیوند کوالانسی، رتبه دوم برای رضا اعظمی‌راد برای نمایش آقای ایکس و رتبه سوم برای خانم آرزو کریمی‌زند برای شاید برای شما هم اتفاق بیافتد، ثبت شد.

در بخش کارگردانی این جشنواره نیز، ابراهیم حاج‌حیدری برای پيوند کوالانسی رتبه‌اول، مهسا دهقانی برای نمایش جدایی پیشی از پیشو و نسا سلیمانی برای واگویه‌های یک لک لک به صورت مشترک رتبه دوم و امیرعباس پارسائیان برای نمایش آقای ایکس رتبه سوم را کسب کردند.

هیأت داوران نمایش سرو ابرکوه را به دبیرخانه چهاردهمین جشنواره سراسری سودای ‌عشق معرفی کردند، همچنین سه نمایش جدایی پیشی از پیشو، واگویه‌های یک لک لک و آقای ایکس به دبیرخانه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از