حالت تاریک
چهارشنبه, 15 آذر 1402
پس از ۱۲ ساعت رقابت؛

برترین تنیس‌بازان یزدی شناخته شدند

برترین تنیس‌بازان یزدی شناخته شدند

پانزدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز استان یزد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش یزدرسا، پانزدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز جام زنده یاد «نیما مسرّت» به همت هیأت تنیس روی میز و با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی استان یزد برگزار شد.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۷۹ تنیس‌باز از شهرستان‌های ابرکوه، اردکان، بافق، مهریز، میبد و یزد، روز گذشته (جمعه هفتم مهرماه) در محل سالن شهید جلیل مدیری مجموعه ورزشی شهید پاک شهر یزد برگزار شد.  

مسابقات تنیس روی میز انفرادی استان در ۵۷ گروه سه نفره که در مرحله نخست به صورت دوره‌ای و در مراحل بعدی به صورت تک حذفی برگزار شد.

پس از پایان ۱۲ ساعت رقابت تنیس‌بازان در نهایت «امیدرضا حرّی»، «سید محمّدرضا امامی میبدی»، «امین احرامپوش» و «حسن شیخی ابرقویی» به دور پایانی این سری از رقابت‌ها راه یافتند.

در دور نهایی «حسن شیخی ابرقویی» قهرمان این دوره از رقابت‌ها شد، «امیدرضا حرّی» به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد و «سید محمّد رضا امامی میبدی و امین احرامپوش» مشترکاً بر سکوی سوم ایستادند.

در پانزدهمین دوره مسابقات تنیس روی میز جام زنده یاد «نیما مسرّت»، کوچکترین بازیکن یعنی «محمّد صدرا خیرالسادات» و «آرمان فضایی» با هشت سال سن و «مسعود احتشام» با ۴۶ سال سن به عنوان بزرگترین بازیکن شناخته شدند.

انتهای پیام/ 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از