حالت تاریک
چهارشنبه, 15 آذر 1402
چراغ راه؛

دشمنان اسلام به‌زودى نابود خواهند شد

دشمنان اسلام به‌زودى نابود خواهند شد

بدانيد که دشمنان اسلام بزودى زود نابود خواهند شد و ان‌شاءالله به يارى خدا با پيروزى و سربلندى پرچم اسلام بر سراسر گيتى افراشته مى‌شود.

به گزارش یزدرسا، شهید «ناصر باغ گندمی» ۱۹ تیرماه ۱۳۴۲ در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا پایان دوره متوسطه در رشته اقتصاد تحصیل کرد. پدرش ابوالقاسم کارمند اداره راه بود و مادرش عمت نام داشت. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی با سمت تیربارچی راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد.

 

سرانجام ۲۱ بهمن ماه ۱۳۶۴ در ام‌الرصاص عراق بر اثر اصابت گلوله به سینه و دست به شهادت رسید. پیکرش مدت‌ها در منطقه بر جای ماند تا ۱۸ بهمن‌ماه ۱۳۷۵ پس از تفحص در گلزار شهدای زادگاهش به خاک سپرده شد.بخشی از وصیت نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید: 


و از شما برادران و خواهران گرامى مى‌خواهم که گوش به فرمان امام عزيزمان اين امام پيامبر گونه باشند و در تمام سختی‌ها و پستى و بلندی‌ها مقاوم باشيد و خدا را مد نظر داشته باشيد.

 

اين حقير از اينکه نتوانستم از يکايک شماها خداحافظى و معذرت‌خواهى کنم. عذر مى‌خواهم و در اينجا از همه برادران و ديگر عزيزان حزب‌الله مى‌خواهم که اگر از اين بنده حقير خلافى بوده که از روى جهل‌ سر زده‌ است از خداوند بخواهيد که اين گناهان و خطاها را ببخشد و بدانيد که دشمنان اسلام بزودى زود نابود خواهند شد و ان‌شاءالله به يارى خدا با پيروزى و سربلندى پرچم اسلام بر سراسر گيتى افراشته مى‌شود و توصيه مى‌کنم جوانانى را که تاکنون موفق‌ نشده‌اند به جبهه بيايند سعى‌کنند به اين جبهه‌ها بياييد تا از نزديک مشاهده‌ کنيد در اين دانشگاه امام‌ زمان(ع) چه‌ مى‌گذرد و اين جانب نمى‌توانم اين دانشگاه را توصيف کنم و خودتان مى‌بايست بياييد تا از نزديک مشاهده کنيد و خدا را شکر مى‌کنم که توفيق به ما عطا کرد تا بتوانيد در راهش قدم برداريم. و خدا شاهد است که اينجانب هيچ آرزويى در دل نداشتم و ان‌شاءالله که خداوند مرگ ما را شهادت در راه خودش قرار بدهد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از