حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
چراغ راه؛

روحانیت آگاه و متعهد را پیروی کنید

روحانیت آگاه و متعهد را پیروی کنید

شهید محمدرضا میرزازاده اردکانی 25 آبان 1348 در شهرستان اردکان یزد به دنیا آمد و سرانجام 25 دی 1366 در ماووت عراق بر اثر اصابت ترکش به گردن به شهادت رسید.

به گزارش «یزدرسا»، شهید محمدرضا میرزازاده اردکانی 25 آبان 1348 در شهرستان اردکان یزد به دنیا آمد و تا چهارم متوسطه در رشته تجربی تحصیل کرد. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی با سمت تیربارچی راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد، سرانجام 25 دی 1366 در ماووت عراق بر اثر اصابت ترکش به گردن به شهادت رسید.

فرازی از وصیت‌نامه این شهید را در یزدرسا بخوانید:

با سلام خدمت آقا امام زمان (عج) و نايب بر حقش امام خميني و با سلام خدمت شهدای عزيزمان وصيت نامه خودم را شروع می‌كنم با سلام خدمت امت شهيد پرور، من خود را كوچكتر از آن می‌دانم كه به شما نصيحت كنم اما به عنوان يادآوری چند تذكر خدمت شما عرض می‌كنم من از مردم عزيز می‌خواهم كه تقوا را پيشه خود سازند و گرد گناه نگردند كه عذابی بس شديد دارد و خواهش می‌كنم كه به همديگر دروغ و غيبت و تهمت نزنيد و با هم برادر باشيد و پيرو امام امت باشيد و هر چه كه او گفت انجام دهيد كه اگر انجام ندهی آن روز، روز شكست اسلام است از روحانيت آگاه و متعهد پيروی كنيد كه اگر روحانيت نبود اسلام هم نبود.

ديگر خواهشی كه از امت شهيد پرور دارم اين است كه در برابر مشكلات مقاوم و صبور باشند و با كوچكترين كمبود سر و صدا نكنند و از امت شهيدپرور می‌خواهم كه همچنان مانند گذشته در صحنه باشند و اين روحيه عالی خود را حفظ كنند ديگر خواهشی كه دارم اين است كه مزاحم فرزندان و اقوام خود نشوند و بگذارند تا به جبهه بيايند و درک كنند اين جبهه‌ها را و درک كنند بسيجی را و درک كنند سختی را و درک كنند معنويت بسيجی و جبهه‌ها را و از خود مردم هم تقاضا دارم كه حتی يك بار هم شده برای بازديد به جبهه بيايند و آن وقت هست كه درک می‌كنند جبهه را و آن وقت است كه قدر اين دولت و ملت را پيدا می‌كنند.

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از