حالت تاریک
پنج‌شنبه, 16 آذر 1402
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد:

صهیونیست‌ در سایه امپراتور رسانه‌ای غرب مظلوم‌نمایی می‌کند

صهیونیست‌ در سایه امپراتور رسانه‌ای غرب مظلوم‌نمایی می‌کند

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر با اشاره به جنایات رژیم صهیونیستی گفت: صهیونیست با جنگ رسانه‌ای سیاست مظلوم‌نمایی را در پیش گرفته است.

سپیده رضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری یزدرسا اظهار کرد: طوفان الاقصی و مجاهدت‌های نیروهای حماس باعث به وحشت افتادن رژیم صهیونیستی شده است؛ از این‌رو وحشیانه‌تر از همیشه با هر آنچه از سلاح‌های جنگ سخت و نرم در اختیار دارد، بر مردم مظلوم و بی‌پناه غزه و فلسطین می‌تازد.

 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر گفت: رژیم صهیونیستی از طرفی با وحشیانه‌ترین شکل ممکن به زنان، مردان و کودکان بی‌پناه را موردتهاجم قرار داده و با بمب‌های پی‌در‌پی ساختمان‌های سرزمین غزه و فلسطین را فرو می‌ریزد و از طرفی دیگر با جنگ روانی رسانه‌ای که به راه انداخته است، سیاست مظلوم‌نمایی را در پیش گرفته است.

 

وی با اشاره به اینکه امپراطور رسانه‌ای دنیا در دست استکبار است، ادامه داد: متأسفانه این چپاولگران خبیث تلاش می‌کنند تا با رسانه‌هایی که در اختیار دارند، مظلوم‌نمایی کرده و با تزویر جای جلاد و شهید را عوض کنند. 

 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر با اشاره به فرموده امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه اگر مسلمین مجتمع بودند، هر کدام یک سطل آب به اسرائیل می‌ریختند او را سیل می‌برد، تأکید کرد: لازم است تا حد امکان سیاسیون و رسانه‌های کشورهای همسو با جبهه مقاومت به‌ویژه ایران با یکدیگر متحد شده، تمام تلاش خود را به کار گرفته و با تمام قوا به جنگ دشمنان قسم‌خورده مسلمانان بروند.

 

وی با بیان اینکه غرب همواره تلاش کرده تا بر خاورمیانه سلطه داشته و از منافع این منطقه بهره ببرد، ادامه داد: رژیم صهیونیستی بزرگ‌ترین پایگاه غربی‌های جلاد و وحشی در منطقه است و تلاش می‌کردند تا قلمرو خود را گسترش دهند؛ اما مردم فلسطین و لبنان جلوی این رژیم کودک‌کش ایستاده و آن‌ها را به عقب راند.

 

این مقام مسئول اضافه کرد: مردم فلسطین نقش بنیادی و اساسی در مقاومت علیه رژیم صهیونیستی ایفا کرده‌اند؛ به‌گونه‌ای که اگر ایستادگی و مقاومت ۷۵ساله این ملت نبود، امروز رژیم کودک‌کش صهیونیست عرصه را بر خود تنگ نمی‌دید.

 

رضایی با بیان اینکه حضور آمریکا و غربی‌ها در منطقه خاورمیانه همواره جز فلاکت، قحطی، کشتار، جنگ، تعرض، غارت و... هیچ نتیجه‌ای نداشته است، گفت: میلیون‌ها مردم ایران و کشورهای همسایه به‌واسطه موقعیت ارزشمند کشور خود به دست غربی‌ها کشته شدند.

 

وی با اشاره به اینکه حضور استکبار و نماینده آن‌ها در خاورمیانه همیشه با بحران همراه بوده است، تصریح کرد: این بحران زمانی به پایان می‌رسد که ریشه استکبار و پایگاه‌های آن در منطقه برکنده شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از