حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
برای دومین سال متوالی؛

هیأت ورزش کارگری یزد سوم کشور شد

هیأت ورزش کارگری یزد سوم کشور شد

هیأت ورزش کارگری استان یزد که در سال ۱۴۰۱ موفق به کسب رتبه سوم میان هیأت ورزش کارگری در سطح کشور شده بود، در سال ۱۴۰۲ نیز این رتبه را تکرار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «یزدرسا» به نقل از روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان یزد، نشست مشترک روسای هیأت‌های استانی ورزش کارگری با حضور محمد چکشیان معاونت فرهنگی و اجتماعی و احمد اسناوندی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جواد رمضی رئیس فدراسیون ورزش کارگری در سالن ابوالقاسم فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.

در این نشست هیأت‌های برتر استانی در سطح کشور نیز معرفی شدند که پس از ارزیابی‌های صورت گرفته، هیأت ورزش کارگری استان یزد به ریاست جمال تقی‌نژاد برای دومین سال متوالی در جمع برترین‌های کشور قرار گرفت و رتبه سوم سال ۱۴۰۲ را به دست آورد.

جمال تقی‌نژاد در این رابطه گفت: خوشبختانه سال ۱۴۰۲ فعالیت‌های خوب و مؤثری در زمینه توسعه و ترویج ورزش کارگری در سطح استان انجام گرفته است و کسب این رتبه حاصل تلاش، همدلی و همکاری تمام اعضای هیأت و روسای شهرستانی است.

رئیس هیأت ورزش کارگری استان یزد با تقدیر از همراهی اداره کل ورزش و جوانان، حامیان مالی و معنوی و اصحاب مطبوعات و رسانه استان، گفت: بی‌شک هر افتخاری در سطح کشور حاصل شود باعث سرافرازی یزد و مردم شریف این استان  می‌شود؛ برنامه‌ریزی لازم جهت اجرای مسابقات و رویدادهای ورزشی ویژه کارگران عزیز و میزبانی از کارگران کشور در چند رشته انجام شده که در طول سال جاری اجرایی می‌شود.

در این نشست تمامی رؤسا و سرپرستان هیأت‌ها پیشنهادات، دغدغه و نگرانی‌های خودشان را اعلام کردند؛ آذربایجان شرقی و اصفهان رتبه اول و دوم هیأت‌های برتر را به خود اختصاص دادند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از