حالت تاریک
جمعه, 29 تیر 1403
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خبر داد:

پایان دومین همایش فرماندهان تمدن‌ساز استان یزد

پایان دومین همایش فرماندهان تمدن‌ساز استان یزد

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد از پایان دومین همایش فرماندهان تمدن ساز استان یزد که به میزبانی مشهد مقدس در طول یک هفته برگزار شد، خبرداد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «یزدرسا»، سردار حسین زارع کمالی در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت استان یزد گفت: یکی از ماموریت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ایجاد تمدن نوین اسلامی برای زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت در گام دوم انقلاب اسلامی است که باید در این راستا قدم برداریم. 

وی افزود: بر همگان مشهود است که ایجاد تمدن نوین اسلامی، نیاز به کار قرارگاهی و گروهی دارد و باید گفتمان‌سازی برای نظام مسائل موجود و حل نظام این مسائل شکل گیرد. 

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد تصریح کرد: در دومین مجمع فرماندهان تمدن‌ساز استان یزد که با حضور حدود ۸۰۰ نفر از فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج، حوزه‌های مقاومت و جانشین نواحی استان در مشهدمقدس برگزار شد، نظام مسائل موجود استان یزد شناسایی و تبیین شد.

زارع کمالی اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با گفتمان‌سازی صحیح برای حل این نظام مسائل به دولت کمک کنیم، ادامه داد: تصمیم بر این است که این همایش‌ها در راستای ایجاد محله اسلامی به صورت شورای حوزه و پایگاه‌های مقاومت در سطح محلات برگزار شود.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از