حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
معاون هنری اداره کل ارشاد یزد خبر داد:

بافق میزبان برپایی دومین جشن مهر سینمای ایران

بافق میزبان برپایی دومین جشن مهر سینمای ایران

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد گفت: دومین جشن مهر سینمای ایران دوشنبه 10 مهرماه در شهرستان بافق برگزار می‌شود

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، سید عباس دهقان از برگزاری دومین جشن مهر سینمای ایران به میزبانی استان یزد خبر داد و گفت: این جشن به مناسبت روز ملی سینما و به منظور تکریم سینماگران پیشکسوت، هنرمندان ایثارگر سینمایی، هنرمندان سینمایی دارای امتیاز و هنرمندان شاخص سینمایی استان، برگزار خواهد شد.

وی افزود: در راستای اجرای شعار عدالت فرهنگی، تمرکززدایی و در سایه امیدآفرینی و بسترسازی برای هنرمندان شهرستانی، امسال برآن شدیم تا برنامه جشن مهر سینمای ایران را در یکی از شهرستان‌های استان برگزار کنیم.

معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در همین راستا جوانان تأثیرگذار، توانا و فعال در عرصه انتقال دانش و آموزش‌های سینمایی، شناسایی و معرفی می‌شوند تا پس از ارزیابی برگزیدگان، در آیین جشن مهر سینما از آنان تجلیل شود.

دهقان اذعان کرد: برنامه «مهر سینمای ایران» توسط سازمان سینمایی کشور با همکاری ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها در مناطق مختلف کشور با اهداف تحقق استمرار شادابی و پویایی در محیط روانی سینمای کشور و توجه خاص به مقوله عدالت فرهنگی و هنری در دولت سیزدهم برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از