حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
خوش خبری برای مردم آزادشهر یزد؛

بوستان کمیل در آستانه افتتاح قرار گرفت

بوستان کمیل در آستانه افتتاح قرار گرفت

مدیر شهرداری منطقه ۴ یزد گفت: بوستان کمیل در مساحت بیش از ۹ هزار مترمربع با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی فعالیت‌های عمرانی، در هفته بسیج به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی شهرداری یزد؛ سید ابوالفضل کشفی اظهار کرد: بوستان کمیل واقع در خیابان موسی‌بن‌جعفر (ع) در مساحت ۹ هزار و ۵۰۰ مترمربع پس از تجهیز و تکمیل مبلمان شهری، روشنایی و فضای سبز همزمان با هفته بسیج در آذرماه در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد ادامه داد: عملیات عمرانی این پروژه ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که ۴۱میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال هزینه برای شهرداری در برداشته است.

کشفی احداث پارک‌های درون محله‌ای را برای ایجاد نشاط و شادابی در بین مردم ضروری دانست و یکی از کمبود‌های ناحیه آزادشهر را نبود فضای سبز و بوستان‌های مناسب عنوان کرد.

وی افزود: این منطقه با جمعیتی بالغ بر ۷۰هزارنفر به شدت از کمبود بوستان‌های خانواده رنج می‌برد که ایجاد این چنین فضا‌ها، می‌تواند در کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد شور و نشاط بین خانواده‌ها مؤثر باشد.

مدیر شهرداری منطقه چهار یزد ضمن تشکر از شهردار، اعضای شورای شهر و مدیران قبلی منطقه چهار برای خرید باغی در بلوار شهید موحدین برای ایجاد بوستان خانواده، تصریح کرد: عملیات عمرانی این پروژه در آینده‌ای نزدیک آغاز می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از