حالت تاریک
سه‌شنبه, 15 اسفند 1402
امام جمعه یزد:

بیمه باید به نفع مردم و جامعه باشد

بیمه باید به نفع مردم و جامعه باشد

امام جمعه یزد گفت: بیمه باید در راستای منفعت مردم و جامعه باشد و عملکرد و فعالیت شرکت‌های بیمه به گونه‌ای باشد که به امید و اعتماد مردم و جامعه آسیب نرساند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری «یزدرسا»، آیت الله محمدرضا ناصری در دیدار مدیران شرکت‌های بیمه که به مناسبت روز بیمه برگزار شد، اظهار کرد: بیمه باید در راستای منفعت مردم و جامعه باشد و عملکرد و فعالیت شرکت‌های بیمه به گونه‌ای باشد که به امید و اعتماد مردم و جامعه آسیب نرساند.

امام جمعه یزد با اشاره به تنوع شرکت‌های بیمه‌ای گفت: شرکت‌های مختلف بیمه‌ای که به جامعه خدمات ارائه می‌دهند لازم است با کارایی بیشتر به دنبال برطرف کردن مشکلات مردم در سریع‌ترین زمان ممکن باشند.

وی افزود: صنعت بیمه گستردگی و پیچیدگی خاص دارد و باید جهت رفع موانع و رسیدگی به مشکلات و گرفتاری‌های مردم و جبران آن برنامه‌ریزی منظم و دقیقی انجام دهد.

ناصری با تاکید بر فراگیر شدن بیمه در تمام محصولات کشاورزی بیان داشت: خدمات شرکت‌های بیمه در بخش‌های مختلف به ویژه کشاورزی باید گسترده‌تر و کامل‌تر شود و تمام محصولات کشاورزی را فرا بگیرد تا در صورت بروز آسیب‌های احتمالی، کشاورزان بتوانند از بیمه استفاده کنند و لااقل بخشی از ضررشان را جبران کنند.

وی ادامه داد: صنعت بیمه با برنامه‌ریزی بهتر و پشتیبانی قوی‌تر می‌تواند به کشاورزی رونق دهد و در بروز مشکلات و حوادث پشتوانه کشاورزان باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از