حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد خبر داد:

تجمع بزرگ مرهم برای غزه در یزد

تجمع بزرگ مرهم برای غزه در یزد

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد گفت: با حضور خانواده بزرگ جمعیت هلال‌احمر استان یزد، کادر درمان و سلامت، جامعه پزشکان، پرستاران و کودکان و معلولان تجمع بزرگ «مرهم برای غزه» برگزار می‌شود.

 محسن حرازی‌زاده یزدی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا اظهار کرد: کارکنان مراکز درمانی، رانندگان و وسایل نقلیه امدادی، امدادگران هلال‌احمر و صلیب سرخ و اماکنی که از نشان هلال‌احمر و صلیب سرخ استفاده می‌کنند نباید به عنوان اهداف نظامی مورد حمله قرار گیرند‌.


مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد گفت : در راستای هم‌دردی با مردم مظلوم، بی‌پناه و بی‌دفاع فلسطین و محکومیت حمله وحشیانه به امدادگران و غیر نظامیان در غزه، داوطلبان، جوانان و امدادگران و کادر درمان هلال‌احمر گرد هم می‌آیند.


وی عنوان کرد: این تجمع روز یک‌شنبه ۳۰ مهرماه ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان فرهنگ( نعل اسبی) به‌طرف بلوار فلسطین و ساختمان ستادی جمعیت هلال‌احمر استان با حضور مسئولان استانی برگزار و در پایان این مراسم بیانیه امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال‌احمر در حمایت از مردم فلسطین قرائت خواهد شد.


روابط‌عمومی جمعیت هلال‌احمر استان از همه مردم شهیدپرور استان و اعضای داوطلب هلال‌احمر استان، کادر درمان و سلامت، نیروهای امدادی، دستگاه‌های خدمات‌رسان اورژانس و آتش‌نشانی و ... و جامعه رسانه و خبرنگاران و مطبوعات دعوت کرد که در این گردهمایی شرکت نمایند .

انتهای پیام/

تجمع بزرگ مرهم برای غزه در یزد

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از