حالت تاریک
دوشنبه, 03 اردیبهشت 1403
مدیر تعاون روستایی استان یزد خبر داد:

ذخیره‌سازی ۱۲۰۰ تن میوه برای نوروز یزدی‌ها

ذخیره‌سازی ۱۲۰۰ تن میوه برای نوروز یزدی‌ها

مدیر تعاون روستایی استان یزد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده مقدار ۵۰۰ تن سیب و ۷۰۰ تن پرتقال والنسیا و تامسون خریداری و در سردخانه داخل و خارج استان ذخیره‌سازی شده است تا در روز‌های پایانی سال ۱۴۰۲ و نوروز ۱۴۰۳ توزیع شود.

سید حسین دشتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری «یزدرسا» اظهار کرد: سهمیه میوه تنظیم بازار استان یزد برای ایام نوروز ۱۴۰۳ افزایش یافت.

وی بیان کرد: با هدف آرامش و ثبات در بازار میوه شب عید و مطابق دستورالعمل‌های اجرایی و مصوبات ستاد تنظیم بازار و کمیته راهبردی میوه استان مقرر شد به همت اتحادیه تعاونی‌های تولید روستایی استان یزد و شرکت تعاونی پیشگامان به‌عنوان مباشرین ۵۰۰ تن سیب و ۷۰۰ تن پرتقال والنسیا و تامسون با نظارت مدیریت تعاون روستایی استان برای توزیع در سطح استان یزد در روز‌های پایانی سال جاری تأمین و در سردخانه‌هایی داخل و خارج استان ذخیره‌سازی شود.

مدیر تعاون روستایی استان یزد در خصوص روند اجرایی تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع میوه تنظیم بازار ادامه داد: از بهمن‌ماه سال جاری تاکنون ۸۰ درصد سیب و پرتقال تنظیم بازار استان یزد تأمین و ضمن حمل در سردخانه‌های تعیین‌شده در داخل و خارج استان ذخیره‌سازی شده است.

مدیر تعاون روستایی استان یزد افزود: زمان و مراکز توزیع پس از تصمیم ستاد تنظیم بازار و ابلاغ کمیته راهبردی متعاقباً در هفته جاری اعلام و اطلاع‌رسانی خواهد شد.
انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از