حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
به میزبانی بجنورد برگزار می‌شود؛

رقابت بلندقامتان شهداب یزد در مسابقات کارگران کشور

رقابت بلندقامتان شهداب یزد در مسابقات کارگران کشور

مسابقات والیبال قهرمانی گروه اول کارگران و کارخانجات کشور به میزبانی بجنورد برگزار می‌شود و تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به عنوان نماینده استان در این رقابت‌ها حضور دارد.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان یزد، مسابقات والیبال قهرمانی گروه اول کارگران و کارخانجات کشور به میزبانی بجنورد برگزار می‌شود و تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد به عنوان نماینده استان در این رقابت‌ها حضور دارد.

در این رقابت‌ها علاوه بر تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد، تیم‌هایی از خراسان شمالی، هرمزگان، خوزستان، قزوین و کرمانشاه نیز حضور دارند که ۶ تیم حاضر در این دوره از مسابقات را تشکیل می‌دهند.

تیم یزد را در این مسابقات محمد جواد نظری، طاها مهری، حمزه جبینی، سروش اعتمادالعلما، محمدحسین میرحسینی، حامد عباسی، علی سیف اللهی، ابوالفضل خواجه حاجی آبادی، علیرضا پورقاسمی، محمدبهاره و محمدحسین اشرف زاده می‌دهند و ناصر صالحی مربیگری تیم را برعهده دارد.

این مسابقات در دو گروه سه تیمی پیگیری می‌شود که در روز نخست بازی‌ها تیم شهداب یزد نتیجه را به حریف خود واگذار کرد؛ مسابقات امروز ادامه پیدا می‌کند و بعد از برگزاری رقابت‌های مقدماتی، روز یکشنبه مسابقه رده بندی و فینال برگزار خواهد شد.

گفتنی است در پایان این رقابت‌ها تیم‌های اول و دوم جواز حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال کارگران را کسب می‌کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از