حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد خبر داد:

ساماندهی هوشمند مدیریت پسماندهای عمرانی یزد

ساماندهی هوشمند مدیریت پسماندهای عمرانی یزد

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد از اجرای سامانه هوشمند مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی در یزد خبر داد.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد، محمدرضا برزگر گفت: سامانه هوشمند مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی به منظور ساماندهی خودروهای حفار و حمل پسماندهای عمرانی و ساختمانی فعال در این زمینه و نظارت دقیق‌تر بر محل‌های تخلیه و ... در حال اجرا است.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد گفت: با توجه به اینکه در فرایند جمع‌آوری پسماندهای عمرانی و ساختمانی، بعضاً شاهد تخلف خودروهای مرتبط به حمل‌و‌نقل و تخلیه غیرمجاز اینگونه پسماندها در سطح و حریم شهر بودیم، لذا ساماندهی خودروهای حفار و پیمانکاران فعال در این زمینه با اجرای سیستم یکپارچه هوشمند مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی به آدرس اینترنتی https://cw.yazd.ir صورت گرفت که تاکنون هزار و 140 خودروی حفار و غیر حفار در سامانه ثبت شده است.

وی ادامه داد: این سامانه، شناسایی خودروها را از طریق شماره پلاک خودروها و برچسب های نصب شده منطبق با پلاک خودروها انجام داده و خودروهای صرفاً مجاز به ورود به مبادی گود تخلیه، مجوز تردد دریافت و تمامی فرایند ها قابل ثبت و کنترل می باشد.

برزگر با اشاره به مزایای این طرح گفت: کاهش تخلفات ساختمانی و ساخت‌وسازهای غیر مجاز، حفظ محیط زیست و منظر شهری، ساماندهی خودروهای حفار و حمل پسماندهای عمرانی از جمله مزایای اجرای سامانه هوشمند فوق است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از