حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد خبر داد:

سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به یزد

سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به یزد

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از سفر یک روزه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به یزد خبر داد و گفت: «داود منظور» برای افتتاح چندین پروژه استانی و بازدید از طرح و پروژه‌های تولیدی و زیربنایی به یزد سفر می‌کند.

مجید دهقانی‌زاده در گفتگو با یزدرسا گفت: پنجشنبه این هفته استان یزد میزبان معاون رئیس جمهور و مقام عالی سازمان برنامه و بودجه کشور برای افتتاح پروژه‌های حوزه بهداشت و سلامت، حوزه آب و فاضلاب، حوزه گردشگری و چندین مدرسه و واحدتولیدی خواهد بود.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان با بیان اینکه استان یزد تبدیل به کارگاه پویایی و سازندگی شده است، به تخصیص بهینه منابع به ویژه انجام تعهدات سفرهای ریاست جمهوري از سوی سازمان برنامه و بودجه كشور اشاره کرد و گفت: با برنامه محوری و تخصیص منابع توانستیم در حوزه فعالیت عمرانی و راه‌اندازی ده‌ها پروژه و طرح بزرگ و کوچک مانده از سال‌های قبل اقدامات خوبی را انجام دهیم.

 

وی تصریح کرد: در همین راستا با حضور دکتر منظور قرار است ضمن بازدید از طرح و پروژه‌های زیربنایی و تولیدی استان، چندین طرح و پروژه مهم استانی نیز بهره‌برداری رسیده و خدمت‌رسانی به مردم شریف استان را آغاز کنند.

 

شایان ذکر است، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و شرکت در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان از دیگر برنامه‌های سفر معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به یزد است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از