حالت تاریک
جمعه, 29 تیر 1403
در مسابقات قهرمانی کارگران کشور رقم خورد؛

شهداب یزد بر سکوی سوم مسابقات داژبال قهرمانی

شهداب یزد بر سکوی سوم مسابقات داژبال قهرمانی

مسابقات داژبال قهرمانی کارگران و کارخانجات کشور به میزبانی سنندج برگزار شد و تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد موفق شد همانند سال گذشته بر سکوی سوم رقابت‌ها بایستد.

به گزارش یزدرسا به نقل از روابط عمومی هیأت ورزش کارگری استان یزد، سومین دوره این مسابقات در بخش آقایان به منظور گرامیداشت هفته تربیت بدنی و با حضور 9 تیم برگزار و با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

 

در این رقابت‌ها تیم‌هایی از استان‌های همدان، کرمانشاه، مرکزی، سمنان، یزد، ایلام و کردستان حضور داشتند؛ برخی از استان‌ها از جمله تیم میزبان بیش از یک نماینده در این مسابقات داشتند.

 

در پایان این مسابقات اراکی‌ها از استان مرکزی جام قهرمانی را بالای سر بردند و تیم سخناخ از میزبان هم به دومی بسنده کرد.

 


تیم باشگاه فرهنگی ورزشی شهداب یزد با ترکیبی از حسین دهقان منشادی، محسن زارعین، محسن منصوری، بهنام زارع، علی برزگر و علی خبری تحت هدایت علیرضا دهقان منشادی در دیدار رده‌بندی با شکست رقیب خود بر سکوی سوم این رقابت‌ها ایستاد تا مقام سال گذشته خود را تکرار کند.

 

فرزاد پیشکاری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در اختتامیه این مسابقات با اشاره به نقش کارگران در عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و... ،کارگران را نیروی مولد و محرک اقتصاد کشور دانست و از کارخانجات و جامعه تولیدی و صنعتی کشور خواست برای پویایی این قشر از جامعه و همچنین رونق تولید و شکوفایی اقتصادی، زیر ساخت‌ها و بسترهای توسعه ورزش کارگری را مورد توجه جدی قرار بدهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از