حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
رئیس مجمع نمایندگان استان یزد:

عدالت ورزشی در تمام شهرستان‌ها دیده شود

عدالت ورزشی در تمام شهرستان‌ها دیده شود

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با تأکید بر اینکه باید از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات حمایت شود، گفت: عدالت ورزشی باید در تمام شهرستان‌های استان یزد دیده شود.

 به گزارش «یزدرسا»؛ محمدصالح جوکار در نشستی با برخی از مسئولان ورزش استان با اشاره به اهمیت ورزش و جوانان، گفت: دو بخش مهم (ورزش و جوانان) در قالب یک وزارتخانه قرار گرفته که مکمل یکدیگر هستند؛ اگر بتوانیم مردم را جهت شرکت در فعالیت‌های ورزشی بسیج کنیم، قدر مسلم سبب نشاط و شادابی بالاتر جامعه می‌شود.

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌های مجلس با تأکید بر اینکه فعال کردن مجموعه ورزش استان یزد یکی از راهبرد‌های اصلی و اساسی اداره کل ورزش و جوانان استان باید باشد، عنوان کرد: یکی از موارد بسیار مهمی که باید در دستور کار اداره کل قرار گیرد، تکمیل و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی در سطح استان به‌ویژه ورزشگاه بزرگ یزد است که سالیان متمادی به‌صورت ناتمام باقی مانده است.

وی با اشاره به اینکه هیئت‌های ورزشی استان یزد باید فعال‌تر از گذشته باشند، افزود: ما در استان باید به‌گونه‌ای عمل کنیم تا هیئت‌های ورزشی پویاتر و فعال‌تر از گذشته بوده و در این زمینه انگیزه داشته باشند و حمایت‌های لازم نیز از این هیئت‌ها صورت پذیرد.

جوکار به حمایت از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات بین‌المللی اشاره کرد و گفت: این حمایت تفاوتی بین ورزش‌های تیمی و فردی نیست؛ زیرا در حال حاضر بسیاری از ورزشکاران استان جهت اعزام به مسابقات با مشکلات مالی بسیار زیادی مواجه هستند که مسئولان ورزشی استان باید در این خصوص چاره‌اندیشی کند تا ورزشکار با دغدغه کمتر به مسابقات اعزام شود.

وی با تأکید بر عدالت در توزیع امکانات در تمام شهرستان‌های استان یزد، اذعان کرد: نباید به نابرابری در جامعه دامن زد و عدالت ورزشی باید در همه شهرستان‌های استان به‌صورت یکپارچه دیده شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از