حالت تاریک
دوشنبه, 28 خرداد 1403
چراغ راه؛

لزوم اجرا کردن قوانین قرآن و اسلام

لزوم اجرا کردن قوانین قرآن و اسلام

هدف ما اسلام و قرآن بود، ما برای پیاده شدن قانون الهی از تمام چیزها دست برداشته و خود را برای شهادت آماده کردیم.

به گزارش پایگاه خبری «یزدرسا»، شهید احمد خانبابائیان ۱۰ فروردین ۱۳۴۵ در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا پایان دوره ابتدایی تحصیل کرد. پدرش حشمت ­الله كارگر بنایی بود و مادرش فاطمه نام داشت. وی صافكار خودرو بود. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی با سمت تک تیرانداز راهی جبهه های حق علیه باطل شد. سرانجام ۱۱ آبان ۱۳۶۱ در عین‌خوش توسط نیروهای عراقی به شهادت رسید. پیکرش در گلزار شهدای محله رحمت‌آباد زادگاهش به خاک سپرده شد.

سینه های خود را در برابر گلوله های آتشین دشمن آماده کردم که قوانین قرآن و اسلام اجرا شود.

بخشی از وصیت‌نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید: 

«بسم الله الرحمن الرحیم. ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله اموتا" بل احیاء عند ربهم یرزقون»
گمان مبرید آنانکه در راه خدا کشته شدند مردگانند بلکه آنها زنده اند نزد پروردگارشان روزی می خورند.

به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان و با درود به روان پاک شهیدان از هابیل تا شهدای کربلا و از شهدای کربلا تا شهدای این لحظه سنگرهای حق علیه باطل و با سلام بر امام امت خمینی بت شکن و با درود بر امت شهید پرور همیشه در صحنه ایران و بر حسب اینکه اگر توفیق شهادت پیدا کردم و به این افتخار بزرگ نایل آمدم که چند تذکر دارم که می دهم.

تا آنجا که می شود شما ها به آن عمل کنید و بدانید که سینه های خود را برای گلوله های آتشین دشمن آماده کرده ایم هدفی داشتیم و هدف ما اسلام و قرآن بود ما برای پیاده شدن قانون الهی از تمام چیزها دست برداشته و خود را برای شهادت آماده کردیم ما از شما می خواهم که در خط امام گام بردارید و برای پیروزی کامل انقلاب پیرو امام باشید و متفرق نشوید و امام راتنها نگذارید.

چند کلمه با پدر و مادرم، مادرم شیون مکن ناله مکن چون مرگ با عزت بهتر از زندگی ننگین است مادر عزیزم ما هرچه داریم از اسلام داریم و این اسلام احتیاج به خون دارد که در پیکر جامعه ای مرده ای برود و آن جامعه را به حرکت را دارد. مادرم وقتی مسئله اسلام به میان می‌آید باید حسین فدا شود باید زینب به اسیری برود باید اهل بیت اسیر شوند.

والدین عزیزم هر چند شما برای من زحمت زیادی کشیده اید ولی چاره ای نداشتم و می بایست بعد از ۱۳۰۰ سال به حسین بگویم لبیک یا ثارالله و به یاریش بروم و بدان در این راه اگر بکشم ؟ و اگر در راه خدا کشته شوم پیروزم

والسلام من تبع الهدی
مرگ در راه خدا حجله دامادی است
ای خدا حجله به آئین ده و دامادم کن

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از