حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/07/05 شمسی | 2023/09/27 میلادی
نماینده مردم یزد در مجلس:

محلات قدیمی یزد کمبود فضای ورزشی دارند

محلات قدیمی یزد کمبود فضای ورزشی دارند

نماینده مردم یزد و اشکذ در مجلس شورای اسلامی یکی از مشکلات محلات قدیمی یزد را کمبود فضای ورزشی دانست و گفت: اداره کل ورزش و جوانان باید در این خصوص چاره‌اندیشی کند.

به گزارش یزدرسا، محمدصالح جوکار در جمع مردم محله نعیم‌آباد در مسجد دوازده امام با اشاره به اینکه نعیم آباد خدمات ارزنده‌ای در زمان هشت سال جنگ تحمیلی داشت، گفت: مردم نعیم آباد انقلابی، باتقوا و متدین هستند و با این روحیه شاهد اقدامات ارزنده مردم این منطقه بوده‌ایم.

نماینده مردم یزد در مجلس اظهار داشت: با توجه به اینکه بافت محله نعیم آباد سنتی است، برای توسعه آن مشکلاتی وجود دارد که حتی این مسئله را در دوره اول نمایندگی خود پیگیر شدم ولی با وجود شرایط این منطقه، امکان پذیر نبود.

وی عنوان کرد: یکی از مشکلات اصلی این محله، ترافیک زیاد در شب ها است که باید در این خصوص فکری اندیشیده شود تا مشکل مردم مرتفع شود.

جوکار با بیان اینکه قطعا پل هوایی برای بلوار امام جعفر صادق(ع) درنظر گرفته خواهد شد، افزود: به طور حتم این پل باید دارای آسانسور و مکانیزه باشد زیرا افراد بزرگسال از آن استفاده می‌کنند و نباید دچار مشکل شوند.

نماینده مردم با اشاره به اینکه غالب مساجد محله نعیم‌آباد پارکینگ ندارند، اظهار داشت: شهردار منطقه با همکاری معتمدین محله نسبت به ایجاد پارکینگ در محله اقدام کنند زیرا مراسمات عزاداری با جمعیت بسیار زیاد در مساجد این محله برگزار می‌شود و برای کاهش مشکل مردم نیاز به پارکینگ دارد.

 وی یکی از مشکلات محلات قدیمی یزد را کمبود فضای ورزشی دانست و افزود: در محله نعیم آباد نیز مانند محلات قدیمی دیگر یزد با مشکل فضای سبز مواجه هستیم که اداره کل ورزش و جوانان باید در این خصوص چاره‌اندیشی کند و فضایی ایجاد شود تا مردم منطقه بتوانند از آن استفاده کنند.

نماینده مردم در پایان گفت: مجموعه‌های ورزشی واقع شده در محله نعیم آباد باید سانس‌های مناسبی را در اختیار جوانان محله قرار دهند.

انتهای پیام/ع

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از