حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

نمایشگاه پایگاه‌های اسوه بسیج ناحیه بهاباد افتتاح شد

نمایشگاه پایگاه‌های اسوه بسیج ناحیه بهاباد افتتاح شد

نمایشگاه طرح اسوه پایگاه‌های ناحیه مقاومت بسیح سپاه بهاباد در ناحیه مقاومت بسیج افتتاح شد.

به گزارش یزدرسا، نمایشگاه طرح اسوه پایگاه‌های ناحیه مقاومت بسیح سپاه بهاباد به مناسبت هفته دفاع مقدس در محل ناحیه مقاومت بسیج سپاه و با حضور امام جمعه، فرماندار و فرمانده پایگاه بسیج محلات و مساجد سپاه الغدیر یزد در این شهرستان گشایش یافت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهاباد در حاشیه افتتاح این نمایشگاه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و امام شهیدان و تبریک این هفته، هدف از برگزاری این برنامه، ارتقای سطح فرهنگی، بصیرتی و فعالیت‌های بسیج در پایگاه‌ها است که این نمایشگاه، هر ساله همزمان با هفته دفاع مقدس دستاورد‌های پایگاه‌های مقاومت بسیج شهرستان بهاباد را در قالب طرح اسوه در معرض دید عموم قرار می‌دهد.

محمدرضا قاسمی با اشاره به اجرای طرح اسوه پایگاه‌های مقاومت گفت: از هر حوزه مقاومت یک پایگاه بسیج خواهران و یک پایگاه بسیج برادران انتخاب و به مرکز استان معرفی خواهند شد.

وی مسجد محوری، محله محوری، فعالیت‌های اجتماعی و جهادی، برنامه‌های فرهنگی و مذهبی را از جمله شاخص‌های انتخاب بهترین پایگاه‌های مقاومت در طرح اسوه دانست.

قاسمی بیان داشت: بسیج در راستای تحقق سند اعتلای بسیج و با هدف استحکام بخشی درونی برای نقش آفرینی اثربخش در راستای تحقق دولت اسلامی، جهادتبیین و گام دوم انقلاب اسلامی گام‌های موثری را برداشته است.

وی افزود: در این نمایشگاه ۱۰ غرفه پایگاه مقاومت به نمایندگی از ۵۰ پایگاه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بهاباد دستاورد‌های یک ساله خود را در قالب عرصه‌های ۲۲ گانه بسیج و به مدت سه روز در قالب نمایشگاه طرح اسوه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه بهاباد به معرض نمایش عموم مردم می‌گذراند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از