حالت تاریک
سه‌شنبه, 14 آذر 1402
چراغ راه؛

پایگاه بسیج دژ محکم در برابر دشمنان است

پایگاه بسیج دژ محکم در برابر دشمنان است

شهید محمدحسن علیزاده تبریزیان 21 آبان 1346 در شهرستان یزد به دنیا آمد و سرانجام چهارم خرداد 1367 در شلمچه بر ثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

به گزارش «یزدرسا»، شهید محمدحسن علیزاده تبریزیان 21 آبان 1346 در شهرستان یزد به دنیا آمد و تا دوره کارشناسی در رشته پرستاری تحصیل کرد. با آغاز جنگ تحمیلی به عنوان بسیجی با سمت امدادگر راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد. سرانجام چهارم خرداد 1367 در شلمچه بر ثر اصابت ترکش به شهادت رسید.

فرازی از وصیت‌نامه این شهید والامقام را در یزدرسا بخوانید: 

 اى جوانهايى كه وقت نماز جماعت يا وقت‌هاى ديگر كنار كوچه‌ها مى‌نشينيد و غيبت‌ديگران‌ مى‌كنيد لحظه‌اى به خود آييد از شما مى‌خواهم به مسجدها برويد به گفته امام امت مسجد سنگر است، سنگرها را حفظ كنيد.

از شما مى‌خواهم به پايگاه برويد، سنگر پايگاه را خالى نگذاريد كه همين پايگاه و وحدت اين پايگاه‌ها دژ محكمى در مقابل دشمنان اسلام و منافقان است، پيرو ولايت فقيه باشيد و به حرف‌هاى امام امت و روحانيت مبارز گوش فرا دهيد و پشتيبان روحانيت باشيد. از شما روحانيون نیز  مى‌خواهم اگر هفته‌اى يک ساعت هم شده به پايگاه برويد كسى به شما نمى‌گويد كه اسلحه به‌دوش گير و نگهبانى بدهيد در صورتى كه اين بزرگترين افتخار براى انسان است ولى شما فقط يكى دوساعت به آنجا برويد بنشينيد و با آنها صحبت كنيد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از