حالت تاریک
جمعه, 29 تیر 1403
مدیرکل تعاون استان یزد خبر داد:

پرداخت 213 میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی در یزد

پرداخت 213 میلیارد تسهیلات مشاغل خانگی در یزد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: در دولت سیزدهم تسهیلاتی بالغ بر 213 میلیارد تومان در حوزه مشاغل خانگی در استان یزد پرداخته شده است.

محمدرضا فلاحتی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «یزدرسا»، با بیان اینکه حمایت‌های دولت سیزدهم از افراد فعال در حوزه مشاغل خانگی به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توسعه فعالیت اقتصادی انجام گرفته است، گفت: در این دولت تسهیلاتی بالغ بر 213 میلیارد تومان در حوزه مشاغل خانگی در استان یزد پرداخته شده است.

وی با بیان اینکه تسهیلات یاد شده به دو صورت مستقل و پشتیبان به متقاضیان پرداخت می‌شود، ادامه داد: تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی در استان یزد به تعداد 3 هزار و 600 نفر از متقاضیان مستقل و پشتیبان مشاغل خانگی پرداخت شده که بالغ بر 4 هزار و 600 شغل در این زمینه ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد عنوان کرد: همچنین تعداد مجوزهای صادره در حوزه مشاغل خانگی در دولت سیزدهم در استان یزد، حدود 9 هزار و 200 مجوز مستقل و پشتیبان است و به علت محدود بودن منابع ابلاغی بانک، همه افراد متقاضی، موفق به دریافت تسهیلات نشده‌اند که امیدواریم در سال‌های آینده تمامی متقاضیان بتوانند از حمایت مالی دولت در راستای رونق و توسعه شغل خانگی خود بهره مند شوند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از