حالت تاریک
پنج‌شنبه, 04 مرداد 1403
در طرح بالندگی «چهارهزار شهید، چهارهزار حافظ قرآن‌کریم»

4 هزار و 500 یزدی برای حفظ قرآن نام‌نویسی کردند

4 هزار و 500 یزدی برای حفظ قرآن نام‌نویسی کردند

دبیر اجرایی طرح بالندگی «چهار هزار شهید، چهار هزار حافظ قرآن کریم» یزد گفت: تاکنون 4 هزار و ۵۰۰ نفر برای حضور در این طرح در یزد و ۱۱ شهرستان استان نام‌نویسی کردند که از این تعداد سه هزار و ۱۰۰ نفر آنها کلاس‌بندی شدند.

 روح الله مطهریان در گفت و گو با خبرنگار یزدرسا، با اشاره به برگزاری طرح بالندگی «چهار هزار شهید، چهار هزار حافظ قرآن کریم» اظهار کرد: استقبال گسترده اقشار مختلف مردم به خصوص نوجوانان و جوانان برای حفظ آیات نورانی کلام وحی در شهرها و مناطق روستایی، نشان‌دهنده توجه خاص مردم مومن یزد به قرآن مجید و آموزه‌های دینی است.

وی به اهمیت اجرای طرح معنوی چهار هزار شهید، چهار هزار حافظ قرآن کریم در استان اشاره کرد و ادامه داد: ترویج معارف دین و تقویت انس و الفت نسل جوان با کلام وحی نقش مهمی در تقویت بنیان‌های الهی و موجب شکست اهداف فرهنگی دشمن است.

این مسئول با قدردانی از همکاری مردم و مسئولان با اجرای طرح که تاکنون با دقت و نظم و بر اساس برنامه با موفقیت انجام شده، بیان کرد: به دلیل اهمیت موضوع باید اجرای برنامه‌های دینی و قرآنی در طول سال همیشه محور برنامه‌های فرهنگی باشد.

مطهریان از موسسات و خانه‌های قرآنی و همه افراد، ادارات، نهادها و مسئولانی که در این بخش مهم در سطح استان همراهی و فعالیت داشته و برای اجرای طرح از هیچ تلاشی فروگذاری نکردند تشکر کرد و گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه با حفظ کلام وحی کاری ماندگار و ارزشمند است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از