حالت تاریک
شنبه, 25 فروردین 1403
امام‌جمعه بخش مرکزی یزد مطرح کرد:

توجه به حوزه فرهنگی لازمه بالندگی انقلاب اسلامی

توجه به حوزه فرهنگی لازمه بالندگی انقلاب اسلامی

امام‌جمعه بخش مرکزی یزد گفت: و برای اینکه این انقلاب را رشد دهیم و بالنده کنیم باید در امور فرهنگی جدی باشیم و بیش‌ازپیش به این حوزه توجه کنیم.

به گزارش یزدرسا؛ آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی در جمع استادیاران حلقه‌های صالحین استان یزد گفت: شبکه تربیتی صالحین و تقویت آن باید در دستور کار قرار گیرد که همکاری داوطلبانه و مجاهدانه نیاز دارد.

وی با بیان اینکه جهاد تبیین و امیدآفرینی اولویت قطعی و مسلم است که همواره در فرامین مقام معظم رهبری به آن امر شده است، افزود: با تمهیدانی که اندیشیده می‌شود شبکه تربیتی صالحین می‌توان گسترده‌ترین شبکه تبیینی انقلاب اسلامی شود و باید برای آن برنامه‌ریزی و اقدام کرد.

امام‌جمعه بخش مرکزی یزد تصریح کرد: ما برای استمرار و دفاع از انقلاب و برای اینکه این انقلاب را رشد دهیم و بالنده کنیم باید در امور فرهنگی جدی باشیم، امروز یکی از حوزه‌های مظلوم انقلاب اسلامی حوزه فرهنگی است که در پرتو سختی معیشت و تحریم‌های استکبار به‌واسطه اهمیت مبحث معیشت در برخی ابعاد حوزه فرهنگی مورد غفلت قرار گرفته و هر دو این حوزه‌ها مورد تأکید مقام معظم رهبری است.

وی ادامه داد: انسجام‌بخشی به حوزه تربیتی بسیج به‌ویژه حلقه‌های صالحین از طریق برپایی اردو، حضور نیروهای تخصصی در حلقه‌های صالحین، استفاده از ظرفیت راهیان نور، نوجوان و جوان دیدن حلقه‌های صالحین، استفاده از ظرفیت راهیان پیشرفت و ایجاد دوره‌های مهارت آموزشی به‌ویژه برای مربیان و سرگروه‌های صالحین از جمله اقدامات برای فعال شدن و تقویت شبکه‌های صالحین است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از