حالت تاریک
جمعه, 10 آذر 1402
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری یزد خبر داد:

مشارکت ۳۰هزار شهروند یزدی در المپیاد ورزشی محلات

مشارکت ۳۰هزار شهروند یزدی در المپیاد ورزشی محلات

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از مشارکت ۳۰ هزار شهروند در یازدهمین دوره المپیاد ورزشی محلات این شهر خبر داد و گفت: این تعداد مشارکت در یک رویداد ورزشی در کشور بی‌نظیر است.

به گزارش پایگاه خبری یزدرسا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی شهرداری یزد، مصطفی زارع زاده در آیین رونمایی از پوستر یازدهمین دوره المپیاد ورزشی محلات یزد با اشاره افتتاح این المپیاد در ۲۷ مهرماه امسال افزود: در این دوره ۳۷ هیات ورزشی استان به عنوان هیاتهای اجرایی با سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی یزد همکاری دارند.

 

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این دوره در ۶۵ رشته ورزشی با هم رقابت می‌کنند اظهار کرد: رشته‌های ورزشی در این دوره نسبت به دوره‌های قبل افزایش یافته است.

 

وی همگرایی خانواده‌ها، تحرک بدنی، سلامت جسمی، روانی و ارتقای نشاط اجتماعی را از اهداف برگزاری المپیاد مذکور بیان کرد و گفت: المیپاد یاد شده در قالب ۶۵ رشته ورزشی برگزار می‌شود.

 

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، جودو، بستکبال، والیبال، هفت سنگ، شطرنج، یوگا، طناب زنی، ژیمناسیک، دارت، فوتسال، هاکی، دوچرخه سواری، کشتی، کاراته و فوتبال ساحلی را از جمله رشته‌ها ذکر کرد.

 

زارع یاداور شد: در دهمین دوره المپیاد ورزشی محلات شهر یزد در مجموع قریب به ۲۱ هزار ورزشکار مرد و زن در ۳۷ رشته ورزشی انفرادی در بخش مردان و ۳۴ رشته در بخش زنان و نیز ۱۶ رشته ورزشی گروهی در بخش مردان و ۱۱ رشته گروهی زنان و شش رشته انفرادی و گروهی در بخش جانبازان و معلولان با هم به رقابت پرداختند.

 

رئیس شورای اسلامی شهر یزد نیز در این مراسم از برگزاری این رقابت‌ها به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدردانی کرد و گفت: استقبال ۲۱ هزار نفری شهروندان از دوره دهم المپیاد ورزش محلات یزد در سطح کشور بی‌نظیر بود که جای تشکر دارد.

 

عزیزالله سیفی نیز در این آیین افزود: امیدواریم در دوره‌های آتی این المپیاد شاهد رشد استقبال شهروندان از این رقابت‌ها و سوق یافتن بیشتر آن‌ها به ورزش باشیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از